• شناسه خبر : 61079
 • تاریخ انتشار : 21 دی 1400 - 06:28

طراحی بسته بندی شکلات تاثیری در هزینه آن دارد؟

بهترین شیوه طراحی بسته‌بندی شکلات چیست؟

برترین شرکت طراحی کننده شکلات کدام شرکت است؟

اینکه بسته‌بندی به چه معنی است و اصلا داشتن یک طراحی بسته‌بندی شکلات خلاقانه چقدر بر میزان جذب مشتری اثرگذار باشد؛ مسئله بسیار مهمی ‌است.

مسلما هر کسی که کسب و کاری را راه اندازی می‌کند به امید فروش خوب و کسب درآمد برای خود دست به این کار زده است. فرقی نمی‌کند ممکن است شما در منزل با ساخت شکلات خانگی به دنبال کسب درآمد باشید و در مقابل یک نفر مدیر یک کارگاه یا کارخانه شکلات سازی باشد.

در هر صورت باید توجه داشته باشید که بخش عمده فروش شما به دلیل انواع جذابیت بصری مانند طراحی بسته‌بندی شکلات  اتفاق خواهد افتاد.

بنابراین اگر محصول شما نتواند با طراحی دورپیچ شکلات مشتری بالقوه را به بالفعل تبدیل کند؛ هر چقدر هم که تلاش کرده باشید، تلاش‌هایتان به ثمر نخواهد نشست.

مطمئنا شما که این را نمی‌خواهید! با این حال این موضوع به ظاهر کوچک اما تاثیرگذار، در چشم بسیاری از افراد ناچیز دیده می‌شود. به همین دلیل اکثر افراد به لزوم طراحی بسته‌بندی شکلات تولید شده توجهی ندارند

اما یک پاکت بسته بندی خوب شکلات باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ یک طراحی بسته‌بندی خوب برای محصول شیرین و خوشمزه شما باید علاوه بر جذابیت ظاهری، شکلات را در برابر عوامل خارجی حفظ کرده و از خراب شدن آن جلوگیری کند.

بر این اساس انواع طراحی بسته‌بندی شکلات متفاوت خواهد بود؛ جعبه مقوایی، استند شکلات، جعبه شکلات کادویی، جعبه کریستالی و پاکت نایلونی از انواع رایج دورپیچ شکلات هستند.

قیمت طراحی بسته‌بندی این محصول دوست داشتنی شیرین نیز با توجه به نوع کاور، سختی طراحی، تعداد دیزاین‌های مجدد و همچنین تعرفه‌های شرکت طراحی گرافیک که به آن سفارش طراحی بسته‌بندی شکلات برندتان را داده‌اید؛ متغیر است. با این وجود بهتر است حتما با انواع نمونه طراحی بسته‌بندی شکلات آشنا بوده و نمونه‌های مختلف را دیده باشید. دیدن انواع مدل بسته‌بندی مناسب شکلات به شما کمک می‌کند تا علاوه بر نزدیک کردن طرح ذهنی خود برای برند شکلات‌تان به طراحی انجام شده توسط شرکت طراحی گرافیک، از ری‌دیزاین شدن‌های پی در پی جلوگیری کنید.

بنابراین مشاهده زیاد نمونه طراحی بسته‌بندی شکلات، صرفه اقتصادی زیادی برای شما خواهد داشت.

R13 2

فروش شیرین با طراحی بسته بندی شکلات

از اهمیت طراحی پاکت شکلات چه می‌دانید؟ چطور می‌توان با طراحی بسته‌بندی شکلات حرفه‌ای یک فروش عالی داشت؟ حتما این اصطلاح را از زبان بعضی از کسبه بازاری شنیده‌اید که می‌گویند: “امروز شیرین فروختم!”. فروش زیاد و بدون دردسر زیاد، حتما یک فروش شیرین محسوب می‌شود.

هیچ فروشنده‌ای هم که از فروش شیرین بدش نمی‌آید. بنابراین اگر می‌خواهید یک فروش شیرین و خوشمزه داشته باشید؛ از اهمیت طراحی بسته‌بندی شکلات غافل نشوید. این را بدانید که در بازار امروز هر چقدر هم که شکلات خوشمزه‌ای تهیه کنید؛ اگر بسته‌بندی شکلات خانگی مناسبی طراحی نکرده باشید.

کسی محصول شما را تست نمی‌کند که به خوشمزگی آن ایمان بیاورد. حال حتما می‌پرسید که بهترین پاکت ‌دورپیچ شکلات چیست؟ از چه طریقی می‌توان بسته بندی‌های جالب و خلاقانه برای شکلات تهیه کرد؟

بهترین پاکت بسته بندی شکلات با شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

آیا برای طراحی بسته‌بندی شکلات به شرکت طراحی گرافیک نیاز هست؟ چه لزومی دارد که برای محصول خود یک دیزاین بسته‌بندی مناسب شکلات داشته باشیم؟ می‌شود که خودمان دست به کار شده و یک دورپیچ خوب شکلات برای محصول‌مان طراحی کنیم؟ قبل از هر چیز این را بدانید که اگر می‌خواهید یک ‌دورپیچ حرفه‌ای و یونیک برای شکلات‌های‌تان داشته باشید؛ باید کار را به متخصص‌ آن حوزه بسپارید. شکلات یکی از شیرینی‌جات پر طرفدار در سراسر دنیاست.

بسیاری از افراد این محصول خوشمزه را به عنوان سوغات برای دوستان و عزیزانشان هدیه می‌برند. بنابراین لازم است بسته‌بندی شکلات کاملا حرفه‌ای و تخصصی طراحی شود. ممکن است سلیقه خوبی داشته باشید اما یادتان باشد که در دنیای امروز هر کاری تخصص خاص خودش را می‌طلبد.

پس برای بهره مندی از مزیت‌های یک طراحی ‌دورپیچ شکلات جذاب به یک شرکت طراحی گرافیک مراجعه کنید. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک همه آنچه را که از یک دیزاین پاکت بسته بندی شکلات می‌خواهید را برای شما فراهم می‌کند.

R133 2

یک شرکت طراحی گرافیک متخصص می‌تواند با ارائه طرح‌ها و ایده‌های جذاب به افزایش فروش شما کمک کند. البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که اگر شرکت گرافیکی که دیزاین بسته‌بندی chocolate را به آن سپرده‌اید؛ در طراحی و خلق دقت لازم را به خرج ندهد و بدون تخصص و ایده پردازی صحیح طراحی جعبه شکلات را به شما ارائه دهد.

ممکن است فروش شما به جای سیر صعودی، با کاهش مواجه شود. بنابراین دقت کنید که برای سفارش طراحی بسته‌بندی شکلات به چه شرکت طراحی گرافیکی مراجعه می‌کنید.

انواع بسته‌بندی شیک شکلات

چه فروشنده باشید و چه خریدار، حتما تا به حال انواع بسته‌بندی شکلات را دیده‌اید. طراحی ‌دورپیچ شکلات انواع مختلفی دارد؛ اما کدام نوع بسته‌بندی مناسب برند شکلات شما است؟ به طور کلی عوامل بسیاری بر تعیین نوع کاور و بسته‌بندی شکلات اثرگذارند.

با توجه به نوع شکلاتی که قصد فروش آن را دارید؛ مصرف کننده و مشتری هدف، صادراتی بودن یا نبودن و از همه مهم‌‌تر نام و ارزش برند شما، نوع بسته بندی انتخابی برای شکلات مشخص می‌شود. انواع رایج ‌دورپیچ شکلات عبارت‌اند از:

 • جعبه شکلات در اشکال مختلف
 • استند مقوایی شکلات
 • پاکت بسته‌بندی شکلات در طرح‌های متنوع
 • قوطی فلزی شکلات
 • جعبه شکلات هدیه
 • بسته‌بندی نایلونی شکلات
 • جعبه کریستالی شکلات(بدون امکان چاپ)
 • ‌دورپیچ طلقی شکلات در احجام مختلف
 • بسته‌بندی ترکیبی شکلات
 • و…

بنابراین طراحی کاور شکلات انواع زیادی دارد. حال اینکه کدام مدل را می‌توان به عنوان طراحی بسته‌بندی شیک شکلات معرفی کرد؛ بحث دیگری است. با توجه به نظر گرافیست شرکت مورد نظر شما، طرح مناسب برای ‌دورپیچ محصول انتخاب خواهد شد. اما تعرفه سفارش بسته‌بندی شکلات چقدر است؟

طراحی بسته بندی شکلات به چه قیمت؟

به طور کلی قیمت هر نوع دیزاین بسته‌بندی با توجه به فاکتورهای زیادی تعیین می‌شود. به همین ترتیب انواع طراحی بسته‌بندی شکلات نیز از این قاعده مستثنی نیست.

دیزاین ‌دورپیچ شکلات بر اساس برند محصول، جنس بسته‌بندی انتخابی، میزان سختی و آسانی طراحی ‌دورپیچ Chocolate، ابعاد و اندازه، نرخ پیشنهادی شرکت طراحی گرافیک، تعداد دفعات ری‌دیزاین شدن طرح دورپیچ شکلات و… تعیین می‌شود.

مهم نیست طراحی بسته‌بندی شکلات ارزان باشد یا گران. در هر حال باید این نکته را به یاد داشته باشید که داشتن بسته‌بندی دیزاین شده برای هر محصولی مثل شکلات تا چه حد می‌تواند به افزایش میزان فروش و در نتیجه درآمد شما کمک کند. در ادامه پیشنهاد می‌کنیم چند نمونه طراحی بسته‌بندی شکلات جذاب مشاهده کنید.

دیدن نمونه طراحی بسته بندی شکلات، قبل از سفارش

اگر به اهمیت طراحی بسته‌بندی شکلات پی برده‌اید؛ حتما برای سفارش طراحی دورپیچ ترغیب شدید. اما توصیه می‌شود که قبل از اینکه سفارش خود را قطعی کنید و با شرکت طراحی گرافیک جهت طرح بسته‌بندی شکلات برند اختصاصی‌تان قرارداد ببندید؛ حتما چند مدل طراحی بسته بندی شکلات ببینید. دیدن نمونه‌های مختلف دیزاین دورپیچ شکلات باعث می‌شود که بهتر و سریع‌تر سلیقه خود را پیدا کنید.

مشخصا اگر بتوانید پس از دیدن انواع نمونه طراحی بسته‌بندی، کانسپت و ایده‌ای از طرح دلخواه‌تان در ذهن مجسم کنید؛ بسیار راحت‌تر خواهید توانست سلیقه و خواسته خود را به گرافیست منتقل کنید. به این ترتیب با کاهش تعداد دفعات ری‌دیزاین بسته‌بندی شکلات، مقدار هزینه‌ای که صرف طراحی دورپیچ کرده‌اید بسیار کمتر خواهد شد.

همچنین با دیدن انواع نمونه بسته‌بندی شکلات خواهید توانست تا حد امکان طرح نهایی بسته‌بندی را به ایده ذهنی خود نزدیک کرده و از سفارش طراحی بسته‌بندی خود رضایت بیشتری داشته باشید. نکته‌ای که در زمان مشاهده انواع مدل بسته بندی شکلات باید به آن توجه نمائید این است که باید به هر یک از این نمونه‌ها به صورت ریزبینانه‌ای دقت کنید؛ به این فکر کنید که در بین این نمونه‌های دورپیچ شکلات، کدام سبک طراحی بسته‌بندی می‌تواند نظر شما را به عنوان خریدار جلب کند.

همچنین لازم است پس از اتمام فرآیند طراحی بسته بندی شکلات، توجه داشته باشید که این نمونه بسته‌بندی شکلات تا چه حد معرف برند و هویت کاری شما خواهد بود. در یک جمله باید گفت که دقت کنید هر نمونه دورپیچ برای شکلات تا چه اندازه می‌تواند شما را برای خرید قانع کند!

بسته بندی شکلات چیست و هدف از طراحی بسته‌بندی چیست؟

R1333

بسته بندی چیست؟ وقتی برای خرید یک بسته شکلات به مغازه شکلات فروشی مراجعه می‌کنید؛ چه چیزی اول از همه نظر شما را به خود جلب می‌کند؟

چه عاملی باعث می‌شود که بین انواع مدل شیرینی و شکلات دستتان را روی یک مدل بگذارید؟

پاسخ این سوال‌ها و سوالات مشابه این چنینی تنها یک کلمه است: بسته‌بندی! بله طراحی بسته بندی شکلات می‌تواند شما را به عنوان یک مشتری بالقوه، ملزم کند که برای یکبار هم که شده این برند جدید را امتحان کنید. در واقع بسته‌بندی به هر چیزی اطلاق می‌شود که محصول در آن قرار گرفته و ضمن حفاظت از کالا در برابر عوامل خارجی، باعث جلب نظر مشتری می‌شود. هر محصولی باید با توجه به خصوصیات خاصی که دارد یک بسته‌بندی ویژه داشته باشد

منبع: وب سایت سلام گرافیک https://higraphics.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up