• شناسه خبر : 61150
  • تاریخ انتشار : 05 دی 1400 - 01:56

نوروزیان با اشاره به اینکه تب، گلودرد و سوزش گلو از مهمترین علائم این افراد بوده است، اضافه کرد: از این تعداد ۳ نفر سابقه دریافت دو دُز واکسن کرونا را داشته اند و ۳ نفر هم سابقه سفر به خازج از کشور را در کارنامه دارند که ۳ نفر از این تعداد ساکن بندرعباس، یک نفر ساکن شهرستان بستک و یک نفر هم از استان اردبیل است.

کیت ویروس کرونا

دکتر فاطمه نوروزیان افزود:  ۵ نمونه مشکوک به امیکرون در هرمزگان که برای بررسی به آزمایشگاهی در تهران ارسال شده بود، مثبت اعلام شد.

وی در تشریح ۵ فرد مبتلا شده این سویه جدید کرونا در استان هرمزگان، اظهار کرد: ۳ مرد و ۲ خانم در بازه سنی ۲۲ تا ۴۴ سال، ۵ فرد مبتلا شده به امیکرون در هرمزگان را تشکیل می دهند.

نوروزیان با اشاره به اینکه تب، گلودرد و سوزش گلو از مهمترین علائم این افراد بوده است، اضافه کرد: از این تعداد ۳ نفر سابقه دریافت دو دُز واکسن کرونا را داشته اند و ۳ نفر هم سابقه سفر به خازج از کشور را در کارنامه دارند.

وی ادامه داد: ۳ نفر از این تعداد ساکن بندرعباس، یک نفر ساکن شهرستان بستک و یک نفر هم از استان اردبیل است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در پایان از عموم مردم هرمزگان خواست تا با انجام دز سوم واکسیناسیون کرونا، استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی در کنترل شیوع این بیماری همکاری کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up