• شناسه خبر : 61186
  • تاریخ انتشار : 05 دی 1400 - 08:29

پسر جوان به اتهام آدم ربایی و تجاوز و سرقت بازداشت شد.

تجاوز جنسی

رسیدگی به پرونده تجاوز سیاه مرد شیطان صفت از 2 سال قبل در جریان قضایی قرار گرفت و روز گذشته با دستگیری متهم تحقیقات تازه در پرونده،در شعبه 4 بازپرسی دادسرای جنایی تهران نزد بازپرس حبیب الله صادقی آغاز شد.

شاکی در این پرونده در طرح شکایت خود گفته بود:«مدتی قبل یک جوان از هم محله ای هایمان را در خیابان دیدم و به من گفت که می تواند من را با ماشین برساند،من هم سوار شدم.

اما من را به یک ویلا در خارج از شهر از کشاند و در آنجا به من تجاوز کرد و از من فیلم سیاه تهیه کرد.بعد من را تهدید کرد که اگر یکی دیگر از دوستانم را به او معرفی نکنم و برایش پول تهیه نکنم،فیلم را منتشر کرده و آبروی من را می برد.»

شاکی در ادامه گفت:«من هم به ناچار با یکی از دوستانم تماس گرفتم و به بهانه اینکه یکی از دوستان ما در بیمارستان است و باید به ملاقاتش برویم،او را به قرار ملاقات صوری کشاندم و در آن زمان مرد شیطان صفت دوست من را ربود و همان بلایی را که سر من آورده بود سر او هم آورد.

با این حال باز هم دست بردار نبود و مجبورم کرد که طلاهای مادرم را سرقت کنم و به او بدهم.بعد از سرقت بود که مادرم به من مشکوک شد و من هم راز ماجرا را برای او فاش کردم.»

بعد از طرح شکایت از سوی شاکی، ردیابی متهم آغاز شد و در حالی که همدست او به دام افتاده بود،روز گذشته متهم پرونده به دام افتاد.

بنا بر این گزارش رسیدگی به پرونده در جریان قضایی قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up