• شناسه خبر : 61216
  • تاریخ انتشار : 06 دی 1400 - 09:12

مدیرکل استاندارد اردبیل گفت‌: در ۹ماهه سال جاری تعداد۶۹ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای واحدهای تولیدی مختلف صادر و۶۴ پروانه کاربرد علامت استاندارداجباری نیز تمدید شده است.

انبار تولید کالا

هاشم علایی مدیر کل استاندارد استان با اعلام این خبر گفت: این پروانه ها در زمینه فرآورده های تولیدی مصالح ساختمانی، معدنی، غذایی و کشاورزی، مکانیک، فلز شناسی، بسته بندی، سلولزی و شیمیایی صادر شده است.

وی اظهار داشت: در ۹ماهه سال جاری تعداد۶۹ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای واحدهای تولیدی مختلف صادر و۶۴ پروانه کاربرد علامت استاندارداجباری نیز تمدید شده است.

وی یادآور شد: با صدور وتمدید تعداد ۱۳۳ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای واحدهای تولیدی و خدماتی شاهد تحقق۱۵۰ درصدی برنامه عملیاتی سال جاری در۹ماهه بوده ایم.

مهندس علایی در ادامه افزود : مدت زمان انقضای تاریخ مندرج در پروانه های استاندارد صادره سه سال می باشد .

وی در آخر افزود : صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد نشان از افزایش تولید با کیفیت و ایجاد اشتغال و رشد وتوسعه تولیدات در استان را دارد.

مدیرکل استاندارد اردبیل در پایان تصریح کرد: مردم می توانند با ارسال کد ده رقمی مندرج در زیر علامت استاندارد درج شده روی کالا و خدمات به شماره پیامک۱۰۰۰۱۵۱۷ از اصالت استاندارد کالا اطمینان حاصل کنند و درصورت مشاهده موارد غیراستاندارد می توانند مراتب را به این اداره کل اطلاع دهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up