• شناسه خبر : 61227
  • تاریخ انتشار : 06 دی 1400 - 02:57

امام جمعه سرعین گفت:‌احزاب سیاسی و یا هرکس که برای انتخاب مدیران و مسئولان آتی کشور فشار می آوردند کار اشتباهی می کنند زیرا باید دست دولت در انتخاب فرمانداران و‌ مدیران باز باشد و اگر روزی هم مشورت خواستند باید به میزانی که در توانایی و تخصص ما هست کمک کنیم.

حکم انتصاب

حجت الاسلام محمود اصغری اظهار کرد: سهم خواهی در فرهنگ اسلامی امری صحیح نبوده و همواره مورد تقبیح قرار گرفته است در انتخاب رئیس جمهور،  احزاب و سیاسیون و کسانی که دست اندر کار در ستاد ها انتخاباتی هستند صرفا باید برای رضای خدا و خدمت به مردم قدم پیش بگذارند.

وی افزود: احزاب سیاسی و یا هرکس که برای انتخاب مدیران و مسئولان آتی کشور فشار می آوردند کار اشتباهی می کنند زیرا باید دست دولت در انتخاب فرمانداران و‌ مدیران باز باشد و اگر روزی هم مشورت خواستند باید به میزانی که در توانایی و تخصص ما هست کمک کنیم.

امام جمعه سرعین گفت:  برخی مواقع  شاید انتخاب برای افراد در پست های مهم شایسته سالاری صورت نگرفته در این صورت صرفا می توانیم از طریق رسانه ها به دولت تذکر بدهیم؛ وگرنه مناصب دولتی و کشور ارث پدری کسی نیست که  بیایند و سهم خواهی کنند.

وی تصریح کرد: در انتخاب مسئولان تعهد و تخصص باید سرلوحه دولت باشد تا بهترین افراد برای خدمت رسانی به مردم سر کار بیایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up