• شناسه خبر : 61272
  • تاریخ انتشار : 07 دی 1400 - 10:33

بوکسور جوان در آخرین ملاقات با دختر مورد علاقه اش با ضربات چاقو توسط رقیب عشقی اش به قتل رسید.

قتل

روزگذشته دوشنبه 6 دی ماه، پرسنل بیمارستان سینا مرگ بوکسور جوانی را روی تخت بیمارستان بر اثر ضربات چاقو به پلیس گزارش داند.

با اعلام این خبر تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران همراه حبیب الله صادقی بازپرس ویژه قتل در بیمارستان سینا حاضر شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

تیم جنایی با جسد پسر جوان 23 ساله ای به نام حسام روبرو شدند که بر اثر ضربات متعدد چاقو به سر و بدنش به قتل رسیده بود. تحقیقات بیشتر مشخص کرد مقتول هنگام ملاقات با دختر مورد علاقه اش در میدان نماز اسلامشهر هدف ضربات چاقو قرار گرفته و مقتول توسط دوستش با خودرو پراید به محل قرار رسانده شده است.

همچنین تحقیقات نشان داد قاتل از پشت سر به مقتول حمله کرده و پس از قرار دادن سر مقتول بین دستانش او را با ضربات متعدد چاقو به سر و بدن به قتل رسانده است.

قتل بوکسور جوان در ضربات مرگبار رقیب عشقی
بدین ترتیب دوست حسام که در صحنه درگیری حضور داشته هدف تحقیقات جنایی قرار گرفت و گفت: روز حادثه حسام تماس گرفت و از من درخواست کرد تا او را با پراید پدرم که یک تاکسی است به میدان نماز برسانم. حسام با دوست دخترش قرار داشت. برای همین از پراید پیاده شد. او به من گفت خیلی زود برمی گردم اما یکدفعه صدای درگیری شنیدم و متوجه شدم حسام چاقو خورده است.

ماموران پلیس پس از دریافت این اطلاعات تحقیقات را از دختر جوان آغاز کردند. این دختر به ماموران پلیس گفت: حسام بوکسور بود. قاتل رقیب عشقی مقتول بود. آنها از یک سال نیم قبل بایکدیگر اختلاف داشتند. روز حادثه قاتل با چاقویی که در دست داشت حسام را به قتل رساند و متواری شد.

بنابراین گزارش، بادستور حبیب الله صادقی بازپرس ویژه قتل شعبه 4 دادسرای امورجنایی دستگیری متهم در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت و به دلیل مکان وقوع جرم در میدان نماز پرونده به دادسرای اسلامشهر ارجاع شد.

منبع : رکنا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up