• شناسه خبر : 61302
  • تاریخ انتشار : 08 دی 1400 - 05:48

شهردار و رئیس شورای شهر اردبیل با صدور پیام مشترکی، سالروز حماسه سیاسی و اجتماعی ۹ دی ملت ولایی ایران را تبریک گفتند.

نه دی

در این پیام آمده است:

مقام معظم رهبری: « بزرگ‌ترین ثروت برای یک نظام همین است که مردم پشت سرش باشند. »

حماسه ۹ دی که به جرأت می‌توان از آن به‌عنوان نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی نام‌برد، از آن جهت به عنوان “روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت” نام‌گذاری شده است که فتنه انگلیسی – آمریکایی سال ۱۳۸۸ در این روز به دست همین مردم فهیم و با بصیرت ایران اسلامی دفع شد.

مهم‌ترین شاخصه یوم‌الله نهم دی ماه ۱۳۸۸، اعلام چندین‌باره مشروعیت سیاسی و اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نمایانگر گوش‌به‌فرمان ولایت فقیه بودن با حضور خودجوش ده ها میلیونی ملت مسلمان ایران در تمامی شهرهای کشور به جهانیان، بود.

امت اسلامی ایران با پشت سر گذاشتن سخت‌ترین بحران‌ها، پای آرمان‌های امام(ره)، شهداء و انقلاب خود ایستاده‌اند و آنچه از این به بعد مهم است، حفظ و تبیین دستاوردهای ۹ دی و فتنه‌ای که توسط دشمنان خارجی و برخی معاندین داخلی با حضور حماسی مردم به بن بست رسید، می‌باشد.

ایستادگی ملت ولایی ایران به عنوان ولی‌نعمتان اصلی انقلاب اسلامی در دفاع از آرمان‌های این انقلاب، راه را بر مسؤولین نمایان کرده و تکلیف را دوچندان نموده است، و حال وظیفه و نوبت تک تک ما مسؤلین در هر پست و مقامی است تا فرصت لحظه به لحظه خدمت به چنین ملت قدرشناس و شریفی را غنیمت شمرده و در راستای تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی با توجه بیشتر به منویات مقام معظم رهبری، در راستای رفع مشکلات و مطالبات مردم گام‌های جدی و موثر بردارند.

#محمود_صفری
#صفری
#شهردار_اردبیل
#شهرداری_اردبیل
#شورای_اسلامی_شهر_اردبیل

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up