• شناسه خبر : 61337
  • تاریخ انتشار : 08 دی 1400 - 11:23

ریس شورای شهر اردبیل با اشاره به ارائه عملکرد شهرداری در 6 ماهه اول سالجاری ادامه داد: میزان درآمد و هزینه ها مشخص بوده و اعضای شورای شهر تاکید کردند که در نیمه دوم سال باید میزان درآمدهای شهرداری از 29 درصد فراتر رود.

جواد انصاری: میزان درآمدهای شهرداری باید از 29 درصد فراتر رود

به گزارش شهرخوان، رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: تعرفه عوارض شهرداری اردبیل برای سال 1401 در شورای شهر اردبیل مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

جواد انصاری در در سیزدهمین جلسه شورای شهر اظهار کرد: این تعرفه با تلاش همکاران ما در شهرداری اردبیل تهیه و تدوین شده و امروز به صورت رسمی تقدیم شورای شهر شد تا با بررسی و تصویب نهایی در پارلمان محلی در سال آینده اجرایی و عملیاتی شود.

رای موافق به حسابرسی بودجه سال 97 شهرداری اردبیل

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل اظهار کرد: اعضای شورای شهر همچنین با حسابرسی بودجه سال 97 شهرداری اردبیل موافقت کرده و بدون توجه به مسایل مطرح شده به اصل گزارش حسابرسی رای موافق داده اند.

انصاری در مورد برفروب اخیر خیابان ها و معابر شهر اردبیل توسط شهرداری اردبیل خاطرنشان کرد: فعالیت شهرداری اردبیل قابل تقدیر است چرا که در اولین ساعات با پرسنل زحمتکش این مجموعه سعی کردند تا شهر را برای عبور و مرور راحت مردم آماده کنند.

پرونده ای معوقی کمیسیون ماده 5 وجود ندارد

انصاری با قدردانی از پیگیری های معاونت عمرانی استاندار اردبیل در بررسی سریع پرونده های معوق کمیسیون ماده 5 بیان کرد: با تشکیل جلسات منظم در ماه های اخیر پرونده های ارسالی شهرداری برای طرح در این کمیسیون به صفر رسیده است.

وی افزود: امیدواریم در این دوره چهارساله شورای شهر حضور معاونت عمرانی در پیگیری و تشکیل جلسات منظم بستر ارائه خدمات شایسته برای اهالی اردبیل در قالب پرونده های ارجاعی به کمیسیون های تخصصی فراهم آید.

 انتخاب پیمانکار نخاله های ساختمانی

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در مورد لایحه پیشنهادی از سوی شهرداری اردبیل برای ساماندهی نخاله های ساختمانی با راه اندازی آژانس جمع آوری خاک و نخاله تصریح کرد: انتظار می رود با انتخاب پیمانکاران باتجربه و موفق در این زمینه بتوان مانند سایر استان ها در این حوزه موفق عمل کرد.

انصاری با اشاره به ارائه عملکرد شهرداری در 6 ماهه اول سالجاری ادامه داد: با پگیری اعضای شورای شهر شهرداری اردبیل گزارشی از عملکرد 6 ماهه را ارائه کرد که در آن میزان درآمد و هزینه ها مشخص بوده و اعضای شورای شهر تاکید کردند که در نیمه دوم سال باید میزان درآمدهای شهرداری از 29 درصد فراتر رود.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up