• شناسه خبر : 61475
  • تاریخ انتشار : 13 دی 1400 - 01:20

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به حمایت از توسعه کسب و کارهای نوپای فاوای استان، از پرداخت 359 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره به شرکت های این حوزه خبر داد.

شهرخوان

 

بهروز رزمی در جلسه با اعضا و رئیس هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اردبیل، به حمایت از توسعه فعالیت‌های واحدهای صنفی و شرکت های حوزه فاوا اشاره کرد و گفت: به همه شرکت های دارای مجوز نظام صنفی رایانه‌ای و واجد شرایط، تسهیلات کم‌بهره تا سقف 50 میلیارد تومان اعطا می‌شود.

وی افزود: تسهیلات بند «الف» تبصره 18 قانون بودجه 1400 با نرخ بهره 10 درصد و با شرط ایجاد اشتغال با دوره تنفس 12 ماهه و بازپرداخت ۳۶ ماهه اعطا می‌شود و شرکت‌های عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اردبیل می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تسهیلات به وب‌سایت tavanafarin.ito.gov.ir مراجعه کند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: تاکنون سهم استان اردبیل از این تسهیلات، 359 میلیارد ریال لحاظ شده است و در صورت وجود طرح‌های ملی، پلتفرم برگزیده و متقاضی سرمایه در گردش، اعتبار استانی افزایش می یابد.

وی خاطرنشان کرد: تربیت افراد متخصص در حوزه فاوا، ضروری است، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، در کنار نظام صنفی رایانه‌ای از نیروهای کارآمد، حمایت می‌کند و برای شرکت‌ها و مجموعه‌های آموزشی که طرح‌های آموزشی آن‌ها به تایید کمیته آموزش سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشوری رسیده‌، به شرط ایجاد اشتغال برای مهارت آموزان، تسهیلات کم بهره و بلاعوض در نظر گرفته شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up