• شناسه خبر : 61518
  • تاریخ انتشار : 13 دی 1400 - 09:07

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی شاه بیت همه پیگیری‌های نمایندگان استان و مسئولان را ایجاد فرصت اشتغال برای جوانان در حوزه‌های مختلف اعلام کرد.

صدیف بدری

 

صدیف بدری گفت: ما به تبعیض به وجود آمده در نظام پرداخت حقوق کارکنان معترض هستیم و از دولت مصرانه خواسته ایم تا منشأ این بی عدالتی را شناسایی و رفع کند چرا که شایسته نیست کارکنان ادارات و شرکت های خاص حقوق های متفاوتی را بگیرند.

وی به پرداخت حقوق های نجومی برای برخی از شرکت ها به ویژه شرکت های نفت، بیمارستان ها و دانشگاه ها اشاره کرد و افزود: در مجموع قرار است استثنائیات قانون مدیریت خدمات کشوری رفع شده و بهترین شرایط برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان فراهم آید.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: مقرر شده تا طرحی نیز در این زمینه تهیه و در مجلس به تصویب برسد تا دولت موظف به اعمال و اجرای مدیریت خدمات کشوری باشد.

بدری با انتقاد از پیشنهاد ۱۰ درصدی افزایش حقوق کارکنان در سال آینده از سوی دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۱ اضافه کرد: تورم بیش از ۵۰ درصد است و در این فضا عقلانی نیست که برای کارکنان و کارگران افزایش حقوق با ۱۰ درصد اعمال شود.

وی ضرورت همسان سازی حقوق بازنشستگان را نیز یادآور شد و بیان کرد: در این زمینه پیگیری ها همچنان ادامه دارد و امیدواریم هر چه سریعتر دغدغه بازنشستگان با یکسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان رفع شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با رد شایعه حذف ارز ترجیحی از دارو، گندم و سایر مایحتاج ضروری مردم اظهار کرد: قطعا چنین سرنوشتی در انتظار ارز ترجیحی نیست بلکه به دنبال شفاف سازی تخصیص ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی هستیم تا نیازهای ضروری مردم نظیر دارو، نهاده های دامی و گندم از طریق ارز ترجیحی تأمین شود.

بدری در ادامه سخنان خود تصریح کرد: از طریق مدیریت بحران منابع مورد نظر برای پوشش بیمه محصولات کشاورزی تخصیص نیافته که این امر دغدغه کشاورزان و آسیب‌دیدگان از خشکسالی را به همراه داشته که امیدواریم هر چه سریعتر این دغدغه‌ها برطرف شود.



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up