• شناسه خبر : 61528
  • تاریخ انتشار : 13 دی 1400 - 09:50

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از سوخت رسانی شبانه روزی و بی وقفه با بارش برف در استان اردبیل خبر داد و گفت: وضعیت ذخیره سازی سوخت در مخازن انبارهای نفت منطقه مطلوب است.

حجت مدنی

 

سید حجت مدنی اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی و آمادگی قبلی و در پی بروز سرما و بارش برف و یخبندان در استان اردبیل، نظارت بر نحوه انتقال و توزیع فرآورده های نفتی و همچنین تأمین، ذخیره سازی و توزیع سوخت فروشندگی ها به ویژه در روستاهای سخت گذر به طور مطلوب در حال اجراست.

وی تصریح کرد: روزانه 3.5 میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی در منطقه توزیع و جابجا می شود و در حال حاضر تمام ظرفیت ناوگان حمل و نقل منطقه بالغ بر بیش از 100 نفتکش مازاد بر خط لوله نفت، عملیات جابه جایی و توزیع سوخت را انجام می دهد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی همکاران به ویژه کارکنان عملیاتی انبار های نفت منطقه افزود: این شرکت تلاش می کند تا با خدمت رسانی مناسب و به موقع به مردم، تامین سوخت مورد نیاز را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم کند و همه تمهیدات لازم را برای تأمین سوخت مناطق مختلف استان اندیشیده شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up