• شناسه خبر : 61552
  • تاریخ انتشار : 14 دی 1400 - 01:15

معاون راهداری اردبیل گفت: راه ۲۵ روستا آن هم در دورافتاده‌ترین مناطق استان بسته مانده که تلاش راهداران بر این است تا آخر وقت امروز بازگشایی‌ها انجام و تردد روستاییان را شاهد باشیم.

برف

علی صبحی در بازدید از عملیات برف روبی محورهای فرعی و روستایی شهرستان کوثر افزود: به دنبال بارش برف در مناطق مرکزی و جنوبی استان پرسنل سخت‌کوش راهداری با تجهیزات و امکانات مناسب در راه‌های اصلی، فرعی و روستایی حاضر شدند تا با اولویت راه‌های مسدود شده را بازگشایی کنند.

وی تصریح کرد: به دنبال دومین بارش زمستانی در مناطق مختلف استان، راهداران عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی را در راه‌های اصلی و فرعی استان انجام داده و هم اکنون همه راه‌های اصلی و فرعی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با اتمام عملیات برف‌روبی در راه‌های اصلی و فرعی راهداران سختکوش بازگشایی راه‌های روستایی را که به دنبال بارش برف مسدود شده بود، آغاز کردند که تاکنون راه ۲۹۵ روستا بازگشایی شده است.

صبحی افزود: تنها راه ۲۵ روستا آن هم در دورافتاده‌ترین مناطق استان بسته مانده که تلاش راهداران بر این است تا آخر وقت امروز بازگشایی‌ها انجام و تردد روستاییان را شاهد باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: به احتمال زیاد در چند روستا به دلیل شرایط کولاکی امکان بازگشایی و یا مسدود شدن دوباره وجود دارد که تلاش خوادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up