• شناسه خبر : 61653
  • تاریخ انتشار : 15 دی 1400 - 12:39

استاندار اردبیل تصریح کرد: از بانک‌های عامل انتظار داریم در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران همکاری‌های لازم را داشته باشند که در این زمینه مسدودسازی حساب بانکی سرمایه‌گذاران امری لازم و ضروری است که در این زمینه ارائه تسهیلات سرمایه در گردش بسیار حائز اهمیت و اساسی است که باید مورد توجه واقع شود.

سیدحامد عاملی

سیدحامد عاملی صبح امروز در دیدار با مسئولان استان اردبیل اظهار داشت: در راستای ایجاد طرح‌های اشتغال‌زا برای استان تمهیدات لازم به عمل آمده و خوشبختانه در حال حاضر به تامین و ایجاد زیرساخت‌ها به عنوان نوعی سرمایه‌گذاری و تولید ثروت نگریسته می‌شود.

وی بیان کرد: یافتن دیدگاه‌های توسعه‌محور در استان از اهم مواردی است که دستگاه‌های اجرایی درصدد هستند تا آن‌ها را به خوبی انجام دهند که به همین منظور فراهم‌سازی شرایط اشتغال برای جوانان و اقشار مختلف مردم یکی از برنامه‌ریزی‌های اساسی برای تحقق اهداف مورد نظر است که با همکاری دستگاه‌های اجرایی عملا محقق شدنی است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: تسهیل در انجام امور و برنامه‌ها نیازمند ارائه راهکارهای قانونی برای حل مشکلات و موانع است که به همین منظور پرداخت یارانه به طرح‌های صنعتی با پیگیری ویژه در نظر گرفته شده و در این راستا درصدد هستیم با پیگیری‌های اساسی اجرای طرح‌های صنعتی استان را محقق کنیم.

عاملی اظهار کرد: ارائه تسهیلات یارانه‌ای به مبلغ 400 میلیارد ریال توسط دولت به طرح‌ها و واحدهای صنعتی استان در دستور کار قرار گرفته که تا یک ماه آینده بخشی از این اعتبارات اختصاص یابد و درصدد هستیم برخی طرح‌ها را به سمت صنعتی‌سازی سوق دهیم تا بتوانیم برای مدیریت و تولید ثروت درآمد لازم را به دست آوریم.

وی تصریح کرد: از بانک‌های عامل انتظار داریم در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران همکاری‌های لازم را داشته باشند که در این زمینه مسدودسازی حساب بانکی سرمایه‌گذاران امری لازم و ضروری است که در این زمینه ارائه تسهیلات سرمایه در گردش بسیار حائز اهمیت و اساسی است که باید مورد توجه واقع شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up