• شناسه خبر : 61945
  • تاریخ انتشار : 02 بهمن 1400 - 01:50

اگر به شرکت در کلاس های خلاقیت آنلاین فکر می کنید، پس از قبل خلاق هستید. با این حال، بیایید به حقایق پایبند باشیم و بهترین مناسب را برای شما پیدا کنیم.

R13333

اگر به شرکت در کلاس های خلاقیت آنلاین فکر می کنید، پس از قبل خلاق هستید. با این حال، بیایید به حقایق پایبند باشیم و بهترین مناسب را برای شما پیدا کنیم.

ابتدا به این سه سوال ساده با صدای بلند پاسخ دهید.

چرا به این مهارت خلاقانه نیاز دارم؟

چقدر می توانم برای یادگیری خود وقت بگذارم؟

مقدار پولی که  آموزش زبان آلمانی می توانم برای یادگیری این مهارت سرمایه گذاری کنم.

وقتی پاسخ ها را داشته باشید، جلو رفتن آسان تر است. اگر نیازهای خود را شناسایی کرده اید، می توانید به راحتی یکی از مهارت های ذکر شده در مقاله را انتخاب کنید. اگر از نوشتن لذت می برید، شاید بتوانید به سراغ نوشتن محتوا یا حتی نوشتن خلاقانه بروید.

به یاد داشته باشید، زمانی که برای تمرین خود اختصاص می دهید در آینده نزدیک نتیجه خواهد داد. تمام آن مهارت‌های خلاقانه بسیار مفید هستند و در دنیای مدرن بسیار مورد تقاضا هستند.

بنابراین، تمرین خود را از کجا شروع کنید؟ در بسیاری از پلتفرم های آنلاین، مهارت های خلاقانه برتر با قیمت های بسیار مقرون به صرفه ارائه می شود. بنابراین بهتر است تصمیم خود را بگیرید که آیا یک معلم خصوصی آنلاین می خواهید یا کلاس های رهبری گروهی.

توصیه می کنیم شروع به یادگیری انگلیسی با اخبار  طراحی وب، نوشتن محتوا یا نوشتن خلاق کنید. اینها مهارت‌هایی هستند که می‌توان در شش ماه تمرین کرد و بلافاصله پس از تمرین، می‌توانید فرصت‌های زیادی پیدا کنید. همچنین، این مهارت های خلاقانه برای یادگیری آنلاین و به دست آوردن جریان اطلاعات کارآمد راحت هستند.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، تمام مهارت‌های خلاقانه شایسته تمرین هستند، اما بهترین راه برای انتخاب مهارت باید بر اساس اولویت‌ها و نیازهای شما و نوع چیزهایی باشد که از آن لذت می‌برید.

چگونه خلاقیت را در کارم پیاده کنم؟

تبریک می گویم، اکنون شما شغل رویایی خود را دارید، زیرا رزومه شما در مورد مهارت های خلاقانه شما صحبت می کند. اما اکنون یک سوال بزرگ دیگر داریم. چگونه خلاقیت را در کار خود پیاده کنیم؟

ابتدا باید مسئولیت های کاری خود کانال یوتیوب آموزش زبان انگلیسی را تجزیه و تحلیل کنید و بفهمید که آیا واقعاً نیاز به اجرای خلاقیت خود در کار دارید یا خیر. برای برخی سازمان‌ها، ابتدا باید با مدیران خود صحبت کنید، در حالی که شرکت‌های دیگر کارگرانی را ترجیح می‌دهند که قدم‌ها را برمی‌دارند. اگر معتقدید که شرکت شما پذیرای ابتکارات شماست، وقت آن رسیده که از مهارت های خلاقانه خود استفاده کنید.

با تیم خود کار کنید، ایده های خود را ارائه دهید و به دنبال بازخورد باشید. پس از ایجاد راه حل های خلاقانه، باید نقاط قوت و مهارت های خلاقانه همکاران خود را تجزیه و تحلیل کنید. شاید برخی از آنها در این زمینه تخصصی باشند که می تواند برای ایده شما بسیار مفید باشد.

پس از تجزیه و تحلیل منابع انسانی، وقت آن است که برخی از ابزارها را با دانشکده های خود به اشتراک بگذارید و شروع به کار کنید. به یاد داشته باشید، اگر می خواهید در حرفه خود موفق شوید، ابتدا باید مراحل را بردارید.

حالا از نتایج لذت ببرید. حتی اگر بهترین نباشد، اولین بار است. قدر ضعف خود را بدانید و به خودتان فضایی برای رشد بدهید.

رهبری یک جنبه ضروری از محیط کار است و مهارت های خلاقانه به شما کمک می کند تا به یک رهبر خوب تبدیل شوید، فردی که دانش زیادی دارد. پس از تمرین مهارت‌های خلاقانه، هرگز دچار کمبود ایده نخواهید شد.

از طریق مدل‌سازی رفتاری، رهبران خوب توانایی سایر کارگران را برای توسعه ایده‌های جدید و طرح ابتکارات افزایش می‌دهند و به طور کلی فضایی خلاقانه در محل کار دارند.

اگر دوست دارید زمان اجرای خلاقیت در کارتان چه زمانی است، ما پاسخ شما را داریم. حالا زمانش فرا رسیده. برای شروع به یادگیری مهارت های خلاقانه یا استفاده از آنها منتظر لحظه عالی دیگری نباشید. اگر الان شروعش کنید، بعد از یک سال از خودتان تشکر خواهید کرد. شما می توانید یک معلم آنلاین شوید و از مهارت هایی که در محل کار یا جاهای دیگر تمرین می کردید درآمد کسب کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up