• شناسه خبر : 62143
  • تاریخ انتشار : 25 دی 1400 - 11:28

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل، ۲۵ دی‌ماه، ضمن اعلام این خبر در اردبیل، اظهار کرد: ۱۲۳ خانوار به دلیل بارش شدید برف از بامداد روز جمعه ۲۴ دی در محور‌های مواصلاتی خلخال، اسالم، سرعین، اردبیل، نمین، آستارا، کوثر، سرچم و گرمی، رضی در برف و کولاک گرفتار شده بودند.

هلال احمر

عزت‌اله ضربی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل، ۲۵ دی‌ماه، ضمن اعلام این خبر در اردبیل، اظهار کرد: ۱۲۳ خانوار به دلیل بارش شدید برف از بامداد روز جمعه ۲۴ دی در محور‌های مواصلاتی خلخال، اسالم، سرعین، اردبیل، نمین، آستارا، کوثر، سرچم و گرمی، رضی در برف و کولاک گرفتار شده بودند.

وی گفت: این خودروهای گرفتار شده در برف و کولاک توسط جمعیت هلال احمر امدادرسانی شده که به ۱۰ گرفتار از حادثه دیدگان در پایگاه امداد و نجات بین شهری سرچم شهرستان کوثر اسکان اضطراری و تغذیه داده شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل، تاکید کرد: نجاتگران پایگاه امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر شهرستان سرعین یک فرد بیمار در روستای روشنق واقع در کیلومتر ۲۰ اردبیل – سرعین را به علت برف و کولاک شدید انتقال دادند.

ضربی بیان کرد: در این عملیات تیم‌های امدادی در قالب ۱۵ پایگاه امدادی ثابت و موقت به یاری حادثه دیدگان شتافتند.

وی ادامه داد: عوامل هلال احمر با آمادگی کامل در خدمت هموطنان بوده و برای امدادرسانی در سطح استان آماده هستند.

گفتنی است؛ تلفن ۱۱۲ ندای امداد هلال احمر به صورت شبانه روزی برای امدادرسانی از جمله در حوادث جاده‌ای پاسخگو است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up