• شناسه خبر : 62166
  • تاریخ انتشار : 25 دی 1400 - 06:36

محمود صفری با اشاره به اینکه برف‌روبی کامل شهر توسط نیرو و ماشین آلات خدمات شهری شهرداری اردبیل در حال انجام است از همراهی و مشارکت شهروندان در پاک‌سازی معابر قدردانی کرد.

روزهای برفی

شهردار اردبیل گفت: نیروهای خدمات شهری شهرداری با تجهیز ماشین‌آلات برف‌روبی و نمک‌و‌شن پاشی، از نخستین دقایق آغاز بارش برف از بامداد روز جمعه ۲۴ دی در آماده باش کامل هستند.

محمود صفری با بیان این مطلب افزود: با توجه به اطلاعات قبلی دریافتی از هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارش سنگین برف، در اسرع وقت و به‌منظور پیشگیری از وقوع مشکلات و حوادث احتمالی ناشی از برف برای شهروندان عزیز، ضمن آماده‌باش نیروها و ماشین‌آلات خدمات شهری شهرداری، نسبت به پاکسازی و برف‌روبی معابر شهر با اولویت معابر اصلی و مناطق دارای شیب تند اقدام شد.

شهردار اردبیل همچنین از شهروندان خواست تا در حتی الامکان و تا زمان برف‌روبی کامل از توقف خودرو در حاشیه معابر خودداری کرده و برف حیاط و پشت بام را در معابر عمومی انباشت نکنند.

شهردار اردبیل همراهی و مشارکت مسؤولیت پذیرانه شهروندان در ارتباط با فعالیت نیروها و ماشین‌آلات خدمات شهری شهرداری در راستای پاک‌سازی و برف‌روبی معابر شهر اردبیل را قابل تقدیر دانست.

محمود صفری در ادامه ضمن تقدیر از این مشارکت صمیمانه و با ابراز خرسندی از نزول رحمت الهی در منطقه، خاطرنشان کرد: با توجه به بارش سنگین برف و تحقق پیش‌بینی های قبلی هواشناسی، شهرداری اردبیل از مدت‌ها پیش و براساس اطلاعات مربوطه، با همه امکانات و نیروهای در اختیار، خود را برای مقابله با مشکلات احتمالی این حجم از بارش برف آماده کرده بود.

صفری با اذعان به واکنش به‌موقع نیروها و ماشین‌آلات خدمات شهری شهرداری اردبیل در دو روز گذشته، تأکید کرد: این اقدام در کنار همراهی خوب شهروندان عزیز موجب شد تا این روزهای برفی با کم‌ترین خسارات و مشکلات ممکن ترافیکی در سطح شهر سپری شود.

شهردار اردبیل درپیش بودن روزهای برفی توأم با بوران طبق پیش بینی هواشناسی را یادآور شد و گفت: تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا شهروندان عزیز در این روزهای پرنعمت الهی دچار مشکل و سختی نشوند و انتظار متقابل ما هم از شهروندان محترم؛ حفظ همین همراهی با عدم توقف خودرو در حاشیه خیابان ها و کوچه‌ها و همچنین عدم انباشت برف حیاط و پشت‌بام ها در معابر است.

محمود صفری

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up