• شناسه خبر : 62337
  • تاریخ انتشار : 30 دی 1400 - 04:40

جواد انصاری از شهردار اردبیل خواست؛ تا آخر بهمن هزینه ماشین آلات فعال در بخش خصوصی را پرداخت کرده و در این زمینه بی اعتمادی برای بخش خصوصی رقم نخورد.

هزینه ماشین آلات برفروبی آمادگی شورا برای خرید ماشین آلات برفروبی


ریس شورای شهر اردبیل با اشاره به وضعیت بارش برف سنگین در اردبیل و ضرورت به روز رسانی تجهیزات و امکانات اظهار کرد: اعضای شورای شهر مجوز لازم برای خرید مینی لودر و دستگاه های برف روب را به شهردار داده اند تا به سرعت و با اولویت این ماشین آلات را خریداری و به ناوگان موجود اضافه کنند.

وی از شهردار اردبیل خواست؛ تا آخر بهمن هزینه ماشین آلات فعال در بخش خصوصی را پرداخت کرده و در این زمینه بی اعتمادی برای بخش خصوصی رقم نخورد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل افزود: قطعا در بودجه سال آینده نیز تلاش بر این است تا منابع مورد نیاز برای خرید ماشین آلات و تجهیزات برفروبی در نظر گرفته شده و در این زمینه اقدام به موقع به انجام برسد.

انصاری با دعوت از شهروندان برای مشارکت در عملیات برفروبی سطح شهر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برف روبی کوچه ها و محلات از امشب آغاز شده با صدور اطلاعیه شهرداری امیدواریم شهروندان از پارک خودرو در کوچه ها و معابر پرهیز کرده و زمینه تسهیل فرآیند را در این حوزه به وجود آورند.

جواد انصاری

شهرداری هزینه ماشین آلات برفروبی را پراخت کنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up