• شناسه خبر : 62423
  • تاریخ انتشار : 03 بهمن 1400 - 11:14

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، گفت: پست برق 63 کیلو ولت در شهرک صنعتی اردبیل با هدف تامین برق پایدار و افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی احداث می‌شود.

565

محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، دوم بهمن‌ماه، ضمن اعلام این خبر در اردبیل، اظهار کرد: با توجه به توسعه شهرک صنعتی اردبیل 2، پست 230 کیلووات این شهرک دیگر جوابگوی برق مورد نیاز واحدهای تولیدی نخواهد بود که به همین علت، احداث پست جدید در دستور کار شرکت شهرکهای صنعتی قرار گرفته است.

اهلی افزود: یکی از درخواست‌های این شرکت در جریان سفر ریاست جمهوری به اردبیل، احداث پست برق در چند شهرک صنعتی از جمله شهرک صنعتی اردبیل 2 بود که خوشبختانه این درخواست جزو یکی از مصوبات سفر ریاست جمهوری قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، اجرای این پروژه تاثیرگذار را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: با احداث این پست، برق مورد نیاز صنایع جدید این شهرک طی چند سال آتی تامین خواهد شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تملک فاز توسعه 95 هکتاری شهرک صنعتی اردبیل2 در ابتدای سال جاری، سرمایه‌گذاران بزرگ و مناسبی برای حضور در آن اعلام آمادگی نموده‌اند که به طور حتم با بهره‌برداری از این طرح‌های بزرگ، برای خیل عظیمی از جوانان جویای کار، اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، از تامین زمین رایگان برای اجرای این پروژه خبر داد و افزود: جانمایی و محل احداث پست جدید انجام شده است و انتظار می‌رود شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان عملیات اجرایی این پروژه را آغاز نماید.

وی، تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی را جزو یکی از اصلی‌ترین وظایف و اولویت‌های این شرکت برشمرد و افزود: توسعه شهرک‌های صنعتی و تامین زیرساخت‌ها در آن، بستر بسیار مناسبی را برای حضور سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند که بایستی از فرصت برای افزایش تولید و اشتغال استان استفاده کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up