• شناسه خبر : 62509
  • تاریخ انتشار : 06 بهمن 1400 - 02:14

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل به اجرای طرح شهریاران جوان با هدف ارتباط مستقیم و بدون واسطه فعالان‌محلات با شهردار اردبیل اشاره کرد و افزود: از عموم مردم به حضور در پویش همه برای اردبیل و مشارکت در فرهنگسازی و کمک به مجموعه مدیریت شهری دعوت به عمل می آید که مردم در اجرای طرح برفروبی همکاری دارند.

برف snowfight

اباصلت ابراهیمی رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل در نشست مشترک با شهریاران جوان( فعالان جهادی محلات و هیئت های مذهبی) که در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای بانوان برگزار شد، تصریح کرد: امروزه جهت پیشرفت و توسعه شهر اردبیل علاوه بر مدیریت جهادی از طرف دولت و مسئولان نیازمند مشارکت جهادی مردم و فعالان هیئتی و محلات هستیم و برفروبی انجام می‌دهیم.

وی ضمن قدردانی از حضور جهادی جوانان محلات و هییت های مذهبی در عملیات بروف روبی روزهای گذشته و کمک به مجموعه شهرداری اردبیل بیان کرد: در حوزه های اجتماعی و فرهنگی بیش از هرحوزه دیگر نیازمند حضور پرشور این جوانان هستیم.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل به اجرای طرح شهریاران جوان با هدف ارتباط مستقیم و بدون واسطه فعالان‌محلات با شهردار اردبیل اشاره کرد و افزود: از عموم مردم به حضور در پویش همه برای اردبیل و مشارکت در فرهنگسازی و کمک به مجموعه مدیریت شهری دعوت به عمل می آید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up