• شناسه خبر : 62517
  • تاریخ انتشار : 06 بهمن 1400 - 11:09

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: لازم است مصوبات شورا به ترتیب اولویت و مبتنی بر نیاز شهر و شهروندان اجرایی شود تا حجم مشکلات روی هم انباشته نشود.

 

حبیب فتحی: مصوبات شورا به ترتیب اولویت و مبتنی بر نیاز شهروندان اجرایی شود

به گزارش شهرخوان، حبیب فتحی در هفدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اردبیل با گلایه از وضعیت نابسامان سرویس های بهداشتی در سطح شهر اظهار کرد: در دوره پنجم شورا مصوبه ای برای هزینه کرد 100 میلیون تومانی برای احداث هر یک از سرویس های بهداشتی مورد نیاز در نقاط مختلف شهر داشتیم که بنظر می رسد این مصوبه آنچنان مورد توجه شهرداری قرار نگرفته است.

وی افزود: لازم است مصوبات شورا به ترتیب اولویت و مبتنی بر نیاز شهر و شهروندان اجرایی شود تا حجم مشکلات روی هم انباشته نشود. در این خصوص بهترین راهکار شناسایی مکان احداث سرویس بهداشتی نسبت به تراکم جمعیتی شهر می باشد.

عضو شورای شهر اردبیل خواستار رعایت عدالت در حمایت از احداث سرویس های بهداشتی در مساجد و اماکن عمومی شد و گفت: در صورت تفاهم با مساجد برای احداث یا بهسازی سرویس بهداشتی لازم است در متن توافق نامه این نکته نیز مبذول شود که این حمایت به شرط باز بودن و خدمات رسانی سرویس بهداشتی در طول روز تا اواخر شب خواهد بود.

فتحی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص درخواست شهرداری مبنی بر اجازه شورا جهت پرداخت غرامت درگیری های عوامل اجرائیات با متخلفان ساخت و ساز نیز بیان کرد: کارکنان اجرائیات باید بدانند که مهمترین وظیفه آنان خوش رفتاری با شهروندان است و متوسل شدن به زور نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه بر مشکلات موجود نیز افزوده و هزینه های سنگینی را به شهرداری تحمیل می کند.

عضو شورا افزود: لازم است از این بدعت نادرست که همان پرداخت دیون درگیری ها می باشد جلوگیری شود و با فرهنگسازی و برگزاری دوره های مختلف آموزشی تاب آوری پرسنل شهرداری ارتقاء یابد. در صورت جلوگیری از این درگیری ها هزینه های سنگینی که از بابت دیه پرداخت می شود می تواند در موارد مهمتری هزینه شده و به نفع شهر تمام شود.

شورا



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up