• شناسه خبر : 62597
  • تاریخ انتشار : 08 بهمن 1400 - 10:00

‍ جواد انصاری رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل متنی تبریک صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی را صادر کرد.

تبریک صعود تیم ملی فوتبال

متن تبریک صعود تیم ملی فوتبال بدین شرح است:

بار دیگر دلاور مردان تیم ملی فوتبال با برد شیرین خود و راهیابی به جام جهانی، شادی و سرور را برای مردم ایران به ارمغان آوردند.

صعود دلاورانه و مقتدرانه تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران به بازی‌های جام جهانی قطر که سبب ایجاد نشاط و شادی مردم میهن عزیزمان ایران شد را صمیمانه تبریک گفته و موفقیت بیشتر این عزیزان را از پیشگاه خداوند متعال خواستارم.

همدلی بازیکنان وهمراهی مردم با فوتبال ایران باز هم، چون گذشته نشان داد جوان ایرانی در تمام عرصه‌ها پیشرو بوده و با تمام توان و تلاش در همه زمینه‌ها پیوسته شگفتی آفرین است.

تلاش و استفاده از ظرفیت‌های جوان ایرانی در رشد و بالندگی اجتماعی و فرهنگی بار‌ها شگفتی ساز شده است و عرصه ورزش بار‌ها نقش همکاری در موفقیت را بر همگان روشن ساخته است.

اینجانب از طرف خود و اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر اردبیل ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران و مربیان تیم پرافتخار ملی فوتبال و ورزشکاران خستگی ناپذیر و پرتلاش ایرانی که باردیگر شادی را میهمان دل هموطنان خود کردند، راه یابی مقتدرانه، غرورآفرین و دلنشین تیم ملی فوتبال ایران را به جام جهانی قطر ۲۰۲۲ به ملت شریف و بزرگوار ایران تبریک و شادباش می گویم.

جواد انصاری /رئیس شورا اسلامی شهر اردبیل

جواد انصاری

تبریک صعود تیم ملی فوتبالدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up