• شناسه خبر : 62632
  • تاریخ انتشار : 09 بهمن 1400 - 03:05

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از افتتاح ۲۲ پروژه های برق اردبیل در استان اردبیل با اعتبار بالغ بر ۱۰۲۳ میلیارد ریال خبر داد.

حسین قدیمی:پروژه های برق اردبیل

پروژه های برق اردبیل در دهه فجر افتتاح می شوند


حسین قدیمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با چهل‌وسومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، ۲۲ پروژه تأمین برق در استان اردبیل با اعتبار بالغ بر ۱۰۲۳ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: بخشی از این پروژه‌ها شامل پروژه‌های سرمایه‌گذاری توزیع از قبیل توسعه و احداث، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های روستایی و شهری، تجهیز و راه‌اندازی پست‌های توزیع هوایی، فیدرهای جدید و توسعه شبکه‌های ۲۰ کیلوولت، افزایش قدرت مانور و استفاده از تجهیزات با فن‌آوری‌های جدید از جمله ریکلوزر – سکسیونرگازی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل ادامه داد: هم‌چنین نصب چراغ روشنایی معابر شهرها و روستاها با اعتبار ۱۰۷ میلیارد ریال، پروژه‌های نیرورسانی شامل چاه‌های کشاورزی، دامداری، مرغ‌داری، پرورش ماهی صنایع تولیدی و… با اعتبار ۲۳۵ میلیارد ریال، طرح کاهش تلفات و جایگزینی سیم مسی با کابل خودنگهدار با اعتبار ۱۳۰ میلیارد ریال و نصب کنتورهای هوشمند آب و برق (فهام) با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌هایی است که در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

قدیمی بیان کرد: سایر پروژه‌های قابل افتتاح این شرکت در دهه مبارک فجر امسال نیز شامل اصلاح و بهینه‌سازی خط ۲۰ کیلوولت زمین‌گرمایی مشگین‌شهر با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال و برق‌رسانی به روستاها، پاسگاه‌ها و برجک‌های مرزی بی‌برق جمعا با اعتباری بالغ بر ۱۶۹ میلیارد ریال است.


نیروگاه برق

تخصیص اعتبار 1023 میلیارد ریالی برای افتتاحیه پروژه های برق در دهه فجردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up