• شناسه خبر : 6271
  • تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1398 - 11:37

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: بهره‌مندی روستاهای استان از اینترنت پرسرعت در کنار شهرها از جمله اولویت‌ها و برنامه‌ها بوده که در همین راستا تا پایان امسال 520 روستای استان اردبیل زیر پوشش شبکه اینترنت قرار می‌گیرند.

فناوری و تکنولوژی اینترنت رایانه

به گزارش شهرخوان، مسعود امامی یگانه در جلسه شورای هماهنگی مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل اظهار داشت: فعالیت‌ها در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات امروزه از تنوع بالایی برخوردار بوده که می‌توان با بهره‌برداری بهینه از این ظرفیت در راستای رونق و توسعه هر چه بیشتر استفاده کرد.

وی با اشاره به عمده فعالیت‌ها در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد:خرید و فروش کالاها و تولیدات، کسب و کارهای اینترنتی، نقل و انتقالات مالی و بسیاری از فعالیت‌ها از طریق فضای مجازی، در حال حاضر یکی از ظرفیت‌ها بوده که می‌تواند زمینه برای توسعه و پیشرفت را فراهم آورد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با تاکید بر تلاش برای ارتقای سرعت و کیفیت اینترنت گفت: علاوه بر این فعالیت‌ها، با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و بهره‌گیری از این فضا می‌توان با اقداماتی نظیر طراحی نرم افزار و اپلیکیشن‌های مختلف در راستای ایجاد فرصت‌های شغلی جدید گام برداشت.

مسعود امامی یگانه

امامی یگانه با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در استان افزود: بهره‌مندی روستاهای استان از اینترنت پرسرعت در کنار شهرها از جمله اولویت‌ها و برنامه‌ها بوده که در همین راستا تا پایان امسال 520 روستای استان اردبیل زیر پوشش شبکه اینترنت قرار می‌گیرند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تمامی اپراتورهای تلفن همراه در استان فعالیت داشته و با یکدیگر در ارائه خدمات هر چه بیشتر و به‌روزتر رقابت می‌کنند که این امر زمینه‌ساز ارتقای کیفی فعالیت‌های این اپراتورها خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل از پلاک‌کوبی ساختمان‌های شهری و روستایی استان خبر داد و گفت: پلاک‌کوبی ساختمان‌ها عامل هویت بخش شهرها و روستاها بوده که برنامه‌ریزی شده این اقدام با همکاری اداره کل پست استان انجام شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up