• شناسه خبر : 62803
  • تاریخ انتشار : 14 بهمن 1400 - 01:55

عضو شورای شهر اردبیل گفت: شهرداری کوچکترین تبلیغات برای جذب دانشجو در دانشگاه علمی _کاربردی نداشته است.

زهرا قدیمی: جذب دانشجو در دانشگاه علمی _کاربردی کمتر شده است

به گزارش شهرخوان؛ عضو شورای شهر اردبیل گفت: شهرداری اردبیل تاکنون هیچگونه تبلیغات با هدف معرفی دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری نداشته و جذب دانشجو به حداقل رسیده است.

زهرا قدیمی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: اساسنامه مرگز مطالعات و پژوهش شهرداری در سال 97 به تصویب رسیده و به نمایندگی از شورا در مرکز مطالعات و پژوهش شهرداری بودم و همواره سعی کردم از فعالیت های رو به جلوی این مجموعه حمایت کنم.که‌متاسفانه هیچ خروجی هم در اسن مجموعه علمی مشاهده نشده است.

وی فضای نامناسب دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری در زرناس را یادآور شد و خاطرنشان کرد: بسیاری از خانواده ها به ویژه در فصول سرد سال راغب نیستند که فرزندانشان مسیر طولانی را طی کرده و در دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری تحصیل کنند.

عضو شورای شهر اردبیل افزود: ساختمان تنگ و کوچکی را در این دانشگاه شاهد هستیم در حالی که ظرفیت این دانشگاه کمتر از 200 نفر است و باید هر چه سریعتر ساختمان جدید مناسب و در شان دانشجویان در نظر گرفته شود.

قدیمی گفت: مانند سایر دانشگاه ها که تبلیغات گسترده ای را در جذب دانشجو انجام می دهند شهرداری باید از تابلوهای تبلیغاتی خود در این زمینه استفاده کرده و جذب دانشجو را انجام دهد.

وی ضرورت ارائه تخفیف برای کارکنان شهرداری را یادآور شد و بیان کرد: امیدواریم در دوره جدید فعالیت این دانشگاه همچنان کارکنان شهرداری از این تخفیف برای ادامه تحصیل استفاده کنند.

عضو شورای شهر اردبیل اظهار کرد: باید ردیف بودجه ای دانشگاه به صورت سالانه در لایحه شهرداری دیده شود تا بتوانیم توسعه کمی و کیفی را در دانشگاه شاهد باشیم.

دانشجوی دانشگاهجذب دانشجو در دانشگاه علمی _کاربردی کمتر شده استدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up