• شناسه خبر : 62841
  • تاریخ انتشار : 15 بهمن 1400 - 09:34

عضو شورای شهر با اشاره به اینکه متاسفانه در سال های گذشته سیاست زدگی به نابودی و ناکارآمدی دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری منجر شده است، گفت: وضع مدیریتی این مجموعه علمی در یک بستر تسویه حساب سیاسی قرار گرفته است.

سلامت صفری: تسویه حساب سیاسی از دانشگاه علمی – کاربردی اردبیل

سیاست زدگی دانشگاه علمی – کاربردی اردبیل را زمین زد


به گزارش شهرخوان، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر اردبیل گفت: سیاست زدگی به عنوان یک آفت مهم دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری  اردبیل را در سال های گذشته بر زمین زده و به نابودی این مجموعه کمک کرده است.

️سلامت صفری در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: با توجه به گزارش مستند سال ۹۱ شرکت مشاوران باغ شهر پردیسان اصفهان در مطالعات میدانی خود 79 درصد کارکنان شهرداری دیپلم و زیردیپلم بوده این یعنی یک فاجعه مدیریتی پس برای جراحی وضع موجود در شورای چهارم دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری تاسیس و راه اندازی شد.

️وی خاطرنشان کرد: در آن مقطع سه راهبرد اساسی به صورت همزمان مورد توجه قرار گرفت که راه اندازی اتاق فکر، مرکز پژوهش شهرداری و تاسیس دانشگاه علمی – کاربردی از آن جمله بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر اردبیل افزود: متاسفانه در سال های گذشته سیاست زدگی به نابودی و ناکارآمدی این مجموعه منجر شده و به جای جذب اساتید و نخبگان علمی و برجسته ، وضع مدیریتی این مجموعه علمی در یک بستر تسویه حساب سیاسی قرار گرفته است.

سلامت صفری اهمیت امر پژوهش و تحقیق را در پیشبرد بهتر امور شهری یادآور شد و بیان کرد: باید عناوین طرح های مطالعاتی در مدیریت مطلوب شهر احصا شده و در اختیار شهرداری قرار گیرد.

️وی تصریح کرد: ما مدعی هستیم که همچنان شهر اردبیل به شکل سنتی مدیریت می شود و بهتر است مدیریت علمی و هوشمند با استفاده از ظرفیت دانشگاه ها و مراکز علمی و متخصصان امر مورد توجه قرار گیرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر اردبیل ادامه داد: بهتر است مرکز پژوهش شهرداری براساس اساسنامه تعریف شده تقویت شده و هیئت امنای دانشگاه نیز با نظارت شورای شهر انتخاب و فعالیت مطلوبی را انجام دهد.

دانشجوی دانشگاه

سیاست زدگی دانشگاه علمی – کاربردی اردبیل را زمین زددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up