• شناسه خبر : 62866
  • تاریخ انتشار : 16 بهمن 1400 - 04:59

جانشین پلیس تهران بزرگ از دستگیری زنی که تحت پوشش شرکت فروش اتوبوس 550 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند خبر داد.

زن مجرم معتاد

میلیارد شدن زن جوان با کلاهبرداری


خانم کلاهبردار میلیاردی در تهران دستگیر شد. خانم کلاهبردار میلیاردی در سال 1391 تحت پوشش شرکت فروش اتوبوس اقدام به تاسیس شرکت خصوصی کرده. خانم کلاهبردار میلیاردی با تبلیغ ذی نفوذ بودن در دستگاه های اجرائی و توانایی واگذاری اتوبوس با برند شرکت های معروف جهانی، اقدام به کلاهبرداری کرده است. خانم کلاهبردار میلیاردی پس از کلاهبرداری با هویت جعلی به زندگی مخفیانه پرداخته و به طور مرتب محل سکونتش را تغییر می داد. خانم کلاهبردار میلیاردی با 20 شاکی روانه مرجع قضائی شد.

سردار “حمید هداوند” در این خصوص اظهار داشت: در پی ارجاع پرونده ای به قرارگاه جلب پلیس پیشگیری تهران بزرگ مبنی بر بازداشت یک زن کلاهبردار، شناسایی مخفیگاه متهم و بررسی موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که متهم در سال 1391 تحت پوشش شرکت فروش اتوبوس اقدام به تاسیس شرکت خصوصی در شهر تهران کرده و با تبلیغ ذی نفوذ بودن در دستگاه های اجرائی و توانایی واگذاری اتوبوس با برند شرکت های معروف جهانی، اقدام به جذب مشتری و دریافت مبالغ هنگفتی از شهروندان کرده بود.

این مقام ارشد پلیسی با اشاره به اینکه متهم پس از کلاهبرداری با هویت جعلی به زندگی مخفیانه پرداخته و به طور مرتب محل سکونتش را تغییر می داد، گفت: ماموران انتظامی این پلیس با تحقیقات دقیق تر موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در محله “بریانک” شدند.

جانشین پلیس تهران از دستگیری متهم در مخفیگاهشان خبر داد و گفت: متهم با 20 شاکی روانه مرجع قضائی شد و کارشناسان ارزش کلاهبرداری انجام شده را 550 میلیارد ریال محاسبه کرده اند.

دستگیری زن کلاهبردار

میلیارد شدن زن جوان با کلاهبرداری

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up