• شناسه خبر : 6300
  • تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1398 - 11:54

استاندار اردبیل گفت: روند اجرای ماده 56، تسریع در عملیات اجرائی در خصوص تامین اعتبار فاضلاب شهر اردبیل نیز تا هفته آینده اجرایی شده و اعتبار لازم برای این امر نیز اختصاص می‌یابد.

اکبر بهنام جو

تامین اجرای پروژه های آبرسانی به روستاهای پارس‌آباد و بیله‌سوار

استاندار اردبیل گفت: براساس رایزنی با مدیرعامل آب و فاضلاب کشور اعتبارات لازم برای اجرای پروژه های آبرسانی به روستاهای پارس‌آباد و بیله‌سوار تامین می‌شود.

اکبر بهنامجو در نشست با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور اظهار داشت: در خصوص تصفیه خانه فاضلاب پارس‌آباد و بیله سوار مقرر شد امسال فاز نخست و سال آینده فاز دوم و نهایی به بهره‌برداری برسد.

وی بیان کرد: آبرسانی به روستای خوجین خلخال نیز از جمله موارد درخواستی بود که مقرر شد 50 درصد اعتبار از محل ملی و 50 درصد استانی برای ساماندهی و خط انتقال داخلی تامین شود.

بهنامجو افزود: روند اجرای ماده 56 در خصوص تامین اعتبار فاضلاب شهر اردبیل نیز تا هفته آینده اجرایی شده و اعتبار لازم برای این امر نیز اختصاص می‌یابد.

استاندار اردبیل گفت: بر اساس رایزنی با مدیرعامل آب و فاضلاب کشور اعتبارات لازم برای اجرای پروژه های آبرسانی به روستاهای پارس‌آباد و بیله‌سوار تامین می‌شود.

آب

وی تصریح کرد: اهمیت به توسعه مجتمع‌های آبدرمانی در استان یک اولویت اساسی است و درصدد هستیم برای دستیابی به اهداف مورد نظر در این زمینه به تمامی اهداف خود برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری استان دست یابیم و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم و با حمایت از بخش خصوصی موانع و مشکلات موجود را برطرف کنیم.

استاندار اردبیل افزود: تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل مجتمع‌های آبدرمانی نیز برای ما یک موضوع حائز اهمیت است که باید با همکاری و مشارکت مسئولان و مردم در این زمینه پیشگام عمل کرده و با تدوین برنامه‌های منسجم در این زمینه موفق عمل کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up