• شناسه خبر : 63047
  • تاریخ انتشار : 21 بهمن 1400 - 02:07

جواد انصاری با اشاره به اینکه مبلغ پیشنهادی بودجه ۱۴۰۰ میلیارد تومان است، گفت: این بودجه برای خدمات رسانی به نصف جمعیت استان است.

جواد انصاری: بودجه ۱۴۰۰ میلیاردی برای سال ۱۴۰۱

بودجه ۱۴۰۰ میلیارد تومانی شهرداری اردبیل برای سال ۱۴۰۱


به گزارش شهرخوان،در نوزدهمین جلسه علنی شورای شهر اردبیل، مشخص شد شهرداری اردبیل پیشنهاد بودجه ۱۴۰۰ میلیارد تومانی را برای سال ۱۴۰۱ داده است.

جلسه رسمی شورای شهر با حضور اعضای محترم شورای شهر، شهردار اردبیل و اصحاب رسانه  در صحن شورا برگزار شد.

جواد انصاری در این جلسه با توجه به بررسی بودجه ۱۴۰۱ شهرداری اردبیل گفت: از تمامی شهروندان، نخبگان و مطالبه‌گران درخواست دارم پیشنهادات و نظرات خود را به دبیرخانه شورا ارائه دهند

رئیس شورا گفت:نصف جمعیت استان در شهر اردبیل زندگی می‌کنند و این بررسی بودجه برای خدمات رسانی به نصف جمعیت استان است لذا از تمامی معاونان استاندار دعوت به تعامل بیشتر جهت بررسی و تحقق بودجه ۱۴۰۱ اردبیل را دارم و از طرف شورا دعوت می‌نماییم، ایشان در جلسات کمیسیون و صحن برای هم‌افزایی حضور یابند.

انصاري به تقديم بودجه 1401 به صورت غيررسمي به شوراي شهر اشاره كرد و افزود: در سال آينده شهرداري تلاش خواهد كرد تا بودجه يك‌هزار و 400 ميليارد توماني 1401 را محقق كند.

وي از نخبگان و مطالبه‌گران شهر خواست تا شورا را در بررسي لايحه بودجه 1401 تنها نگذارند و نقطه‌ نظرات و پيشنهادات خود را به دبيرخانه شوراي شهر و يا اعضا ارائه كنند.

انصاري در بخش ديگري از سخنان خود خاطر نشان كرد: به صورت رسمي لايحه بودجه بعد از 22 بهمن به شوراي شهر تقديم خواهد شد تا مردم شهر اردبيل در جريان اين لايحه قرار گيرند.

️وي اضافه كرد: با توجه به اينكه نصف جمعيت استان در اردبيل ساكن است، اميدواريم استاندار اردبيل، معاونان و مديران استاني با تعامل بيشتر به بودجه شهرداري در سال آينده كمك كنند تا با حضور در جلسات كميسيون‌ها پشتيباني‌هاي لازم را از اين مجموعه خدمات‌رسان انجام دهند.

بودجهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up