• شناسه خبر : 63196
  • تاریخ انتشار : 24 بهمن 1400 - 07:04

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۱۰ روستای شهرستان گرمی از توابع استان به شبکه گاز طبیعی متصل شدند.

گاز رسانی

ضریب نفوذ گاز طبیعی در شهرستان گرمی به ۵/۹۸ درصد رسید


سردار اسماعیلی گفت: پروژه گازرسانی ۱۰ روستای شهرستان گرمی در قالب ۲ پروژه گازرسانی و با اعتباری بالغ بر ۷۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که با افتتاح این پروژه گازرسانی بیش از ۱۷۰ خانوار روستایی شهرستان گرمی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: روستای های جدا، قشلاق جدا، نریمان، پاپور قشلاقی، قوچی قشلاقی، اواد قشلاقی، قار قشلاقی، احد بیگلو، انگورد و تکدام از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

اسماعیلی می گوید: ضریب نفوذ گاز طبیعی در بخش روستایی در شهرستان گرمی با افتتاح پروژه های گازرسانی به ۱۰ روستای مذکور از ۹۸ درصد به ۵/۹۸ درصد رسید که با توجه به شاخص های گازرسانی این شهرستان در زمره شهر‌های سبز استان قرار می گیرد.

وی گفت: آموزش مسایل ایمنی به مشترکین از اهم برنامه های این شرکت است که اهالی روستا‌های تازه گازدار شده با رعایت موارد ایمنی و مصرف بهینه این نعمت خدادای علاوه بر کمک به اقتصاد خانواده از بروز هرگونه حادثه ناشی از گاز طبیعی نیز مصون مانده و ما را در خدمتگزاری بیشتر یاری کنند.


پروژه کانال گاز

۱۷۰ خانوار روستایی شهرستان گرمی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up