• شناسه خبر : 63324
  • تاریخ انتشار : 28 بهمن 1400 - 01:54

مدیرعامل شهرک صنعتی اردبیل اظهار کرد: این ۲ پست برق در شهرک صنعتی اردبیل۲ و ناحیه صنعتی پارس آباد اجرا می‌شود که با احداث آن، مشکل برق واحدهای تولیدی این دو شهرک برای سالیان متوالی مرتفع خواهد شد.

محمد اهلی

محمد اهلی صبح امروز در نشست مشترک با مدیرعامل برق منطقه‌ای آذربایجان که با حضور استاندار اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: این ۲ پست برق در شهرک صنعتی اردبیل۲ و ناحیه صنعتی پارس آباد اجرا می‌شود که با احداث آن، مشکل برق واحدهای تولیدی این دو شهرک برای سالیان متوالی مرتفع خواهد شد.

وی افزود: طی این تفاهم‌نامه که از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل است، پست ۶۳ کیلوولت در شهرک صنعتی اردبیل۲ و پست ۱۳۲ کیلوولت در ناحیه صنعتی پارس آباد اجرا و عملیاتی می‌شود.

اهلی تصریح کرد: خوشبختانه در سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل، مصوبات بسیار ارزشمندی برای توسعه زیرساخت‌های استان در نظر گرفته شد که تامین برق مورد نیاز واحدهای تولیدی از جمله این مصوبات بود.

وی با بیان اینکه، مجموع هزینه کرد برای این دو پست برق بیش از ۳۲۰۰ میلیارد ریال خواهد بود، بیان کرد: با اجرای این پست‌ها، ظرفیت برق‌رسانی به این دو شهرک تا ۷۵ مگاوات افزایش پیدا خواهد کرد که به طور حتم با بهره‌برداری از آن، شاهد افزایش سرمایه‌گذاری و اشتغال در استان اردبیل خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی را از اولویت‌های مهم و اساسی برشمرد و افزود: تلاش می‌کنیم با همراهی سازمان‌ها و دستگاه‌های خدمت‌رسان، به این هدف مهم دست پیدا کنیم و از تمامی ظرفیت‌های موجود برای رسیدن به افزایش تولید و اشتغال استفاده خواهیم کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up