• شناسه خبر : 63458
  • تاریخ انتشار : 02 اسفند 1400 - 09:30

مشکلات فی‌مابین شهرداری اردبیل و بانک شهر با حضور مسؤولان و نمایندگان، در مجلس بررسی و تصمیمات لازم برای رفع آن اتخاذ شد.

محمود صفری

نتایج جلسه مشترک شهردار اردبیل با مسؤولان و نمایندگان در مجلس؛

از رفع مشکلات شهرداری مرتبط با بانک شهر تا تحویل حواله قیر رایگان یک هزار و ۲۰۰ تنی

در جلسه‌ای که یکشنبه شب در محل مجلس شورای اسلامی با حضور دکتر نیکزاد نایب رئیس مجلس، مهندس بدری نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، دکتر عاملی استاندار محمود صفری شهردار و جواد انصاری رئیس شورای شهر اردبیل با عضو هیئت مدیره بانک شهر برگزار شد، در خصوص رفع برخی مشکلات موجود فی‌مابین شهرداری اردبیل و بانک شهر از جمله چگونگی تسویه بدهی‌های شهرداری، تصمیمات لازم اتخاذ شد.

شهردار اردبیل در خصوص چگونگی رفع مشکل بدهی به بانک شهر، افزود: براساس تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه، بانک شهر به‌منظور رفع بدهی های شهرداری اردبیل به این بانک، پس از مهلت سه ماهه جدید از طریق تهاتر بدهی دستگاه‌های دولتی به شهرداری اردبیل و همچنین تهاتر ملک مورد نیاز شعبه برای بانک و دیگر روش‌های کارساز، حداکثر ظرف سه ماه نسبت به تسویه بدهی شهرداری اردبیل به بانک اقدام نماید.

صفری در رابطه با دیگر نتایج این جلسه، اظهار کرد: در این جلسه که معاونین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور نیز حضور داشتند، علاوه بر رفع مشکلات شهرداری مرتبط با بانک شهر، مقرر شد تا پایان سال حواله قیر رایگان به ارزش یک هزار و ۲۰۰ تن به شهرداری اردبیل تحویل داده شود.

به گفته شهردار اردبیل، مواردی همچون مساعدت معاونت معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی کشور برای تغییر کاربری املاک توافقی شهرداری اردبیل به منظور ایجاد تسریع در آزاد‌سازی و تملک باغ واقع در حدفاصل میدان بسیج و ارتش اردبیل و همچنین توافق با شرکت سایپا جهت تسریع در واگذاری خودروهای خدماتی ثبت‌نامی شهرداری اردبیل از دیگر دستاوردهای مهم جلسه در مجلس شورای اسلامی بود.

#محمود_صفری
#صفری
#شهردار_اردبیل
#شهرداری_اردبیل
#شورای_اسلامی_شهر_اردبیل
#ardabilدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up