• شناسه خبر : 63702
  • تاریخ انتشار : 08 اسفند 1400 - 01:09

استاندار اردبیل گفت: باتوجه به اینکه هزینه‌ها در نانوایی‌ها افزایش یافته، طبق سنوات گذشته تعیین نرخ جدید نان، بعد از عید نوروز انجام می‌شود.

نان سنگک

باشگاه خبرنگاران جوان: سید حامد عاملی گفت: هرگونه تخلف در نانوایی‌ها باید با برخود قانونی مواجه شود و برای حفظ منافع مردم تشدید نظارت و اعمال تذکرات قانونی در دستورکار قرار گیرد.

استاندار اردبیل در جلسه شورای آرد و نان استان گفت: اردبیل یک شهر گردشگری است و باید کیفیت نان مورد توجه قرار گیرد و مشکل نان با پلمب صنف حل نمی‌شود باید با نظارت بیشتر به پخت و پز و نحوه توزیع آرد یارانه‌ای مانع تخلف و کم فروشی شویم و اگر تخلفی در هر نقطه از استان رخ دهد به شکل قانونی برخورد شود.

عاملی می‌گوید: متاسفانه معضل کیفیت نان در اردبیل سابقه زیادی دارد و باید آموزش‌های لازم به نانوایان و کارگران این صنف به صورت عملی داده شود تا کیفیت نان اردبیل ارتقا یابد.

او گفت: طبق گزارش ۲ هزار و ۶۹۱ نانوایی در سطح استان فعال هستند که عمده این نانوایان از آرد یارانه‌ای استفاده می‌کنند نباید منافع مردم فدای بد سلیقگی برخی از افراد شود.

استاندار اردبیل می‌گوید: بیش از ۳ هزار خانواده از طریق پخت نان در سطح استان امرار و معاش می‌کنند چه خوب است با کمی احساس مسئولیت بیشتر و مشتری مداری، زندگی این افراد با آرامش تداوم یابد.

عاملی گفت: در سطح استان ۱۲ کارخانه تولید آرد وجود دارد و هر کارخانه‌ای تخلف کرد به نسبت تخلف سهمیه گندم آن‌ها کسر شود و نباید در اینگونه صنوف که زندگی مردم به آن بستگی دارد تخلفی صورت گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up