• شناسه خبر : 63716
  • تاریخ انتشار : 08 اسفند 1400 - 11:42

طراحی سایت در واقع مهارت ساخت و راه اندازی یک وب سایت و قرارگیری آن در جستجوهای گوگل می باشد.

آیا به دنبال کسب رتبه اول گوگل و طراحی سایت بی نظیر اما ارزان هستید؟ ما به شما کسب رتبه اول گوگل با ای تی مهر را پیشنهاد میکنیم، آی تی مهر یک مرکز تخصصی برای طراحی سایت ارزان با ایجاد یک سئو سایت بی نظیر می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن فرایند طراحی سایت را سپری کرده و برای سایت شما رپرتاژ خبری تولید می کند، با ای تی مهر شما پیشرفت را تنها در چند روز تجربه خواهید کرد.

RE13 22

کسب رتبه اول گوگل با آی تی مهر :

گوگل یک شبکه بسیار بزرگ با الگوریتم های بسیار پیچیده می باشد، در صورتی که شما الگوریتم های گوگل را درک کنید و از آنها به خوبی پیروی کنید می توانید به راحتی سایت خود را در رتبه اول گوگل مشاهده کنید، این الگوریتم ها تشکیل دهنده قوانین سئو هستند، بسیاری از افراد تصور دارند که قوانین سئو تنها برای تولید محتوا در نظر گرفته می شود، در صورتی که سئو تشکیل دهنده تمامی سایت می باشد و بازاریابی محتوا تنها بخشی از سئو سایت برای کسب رتبه اول گوگل است.

مرکز تخصصی آی تی مهر برای کسب رتبه اول سئو سایت را در برنامه نویسی سایت، طراحی سایت ، بازاریابی محتوا سایت و رپرتاژ خبری سایت در نظر خواهد گرفت، زیرا در طراحی سایت حتی اگر شما یکی از قوانین سئو سایت را رعایت نکنید نمی توانید کسب رتبه اول گوگل را تجربه کنید.

رتبه اول گوگل به معنی درآمد زایی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد، برای مثال شما اگر وارد گوگل شوید و قصد حرید گوشی همراه داشته باشید وارد کدام سایت خواهید شد؟ خوب مسلما اول از همه وارد سایت رتبه اول می شوید و در صورت برخورداری از یک رپرتاژ آگهی خبری شما از این سایت خرید خواهید کرد به همین دلیل ما پیشنهاد میکنیم کسب رتبه اول گوگل با ای تی مهر را با کمترین هزینه ممکن تجربه کنید.

طراحی سایت ارزان :

آی تی مهر دلیل اصلی فعالیت خود افزایش سایت های قوی و کاهش استفاده از روش های کلاه سیاه در گوگل قرار داده است به همین دلیل قوی ترین سایت ها را با کمترین هزینه ممکن طراحی می کند تا شما بتوانید از طراحی سایت برای افزایش فروش و درآمد زایی استفاده کنید، همچنین یکی از قوانین طراحی سایت ارزان در آی تی مهر ضمانت طراحی سایت می باشد، در صورتی که شما روند موفقیت و درآمد زایی را تجربه کنید، ای تی مهر هزینه طراحی سایت را از شما دریافت خواهد کرد.

طراحی سایت با رعایت سئو سایت :

سئو سایت به عنوان بهینه سازی هر سایت شناخته می شود، در صورتی که شما از سئو سایت در طراحی سایت خود استفاده نکنید، سایت شما نه تنها در صفحه اول بلکه در صفحات دیگر گوگل نیز قرار نخواهد گرفت، به همین دلیل برای افزایش رتبه صفحات طراحی شده شما باید به سئو سایت توجه ویژه ای داشته باشید و همچنین قوانین و اصول سئو سایت را با توجه به مخاطب شناسی روند هدفمند تنظیم کنید زیرا آینده تضمینی هر کسب و کار آنلاین به مخاطب های کسب و کار بستگی دارد و شما می توانید با توجه به مخاطب های خود از رقبای کاری خود پیشی بگیرید.

RE13 23

فرایند سئو سایت :

فرایند سئو سایت بین 3 تا 8 ماه زمان بر میباشد شما برای بهینه سازی موتور جستجو و در نظر گرفتن سئو سایت به صورت مستمر باید از پروسه زمانی با برنامه ریزی پیروی کنید و انتظار نتیجه گیری زودتر از سه ماه را نداشته باشید، در صورتی که شما قصد دریافت نتیجه زودتر از 3 ماه داشته باشید باید از روش های کلاه سیاه استفاده کنید، این روش ها شاید زود نتیجه را به شما می دهند اما در کوتاه ترین بازه زمانی نتیجه را از شما دریافت می کنند و گول شما را مورد مسدودیت قرار خواهد داد، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که همراه ای تی مهر از روش کلاه سفید در طول 3 ماه برای طراحی سایت خود استفاده کنید.

سئو در واقع یک نوع مسابقه بین چندین سایت می باشد، هر سایت که سئو قوی تری داشته باشد، برنده شده و نام آن در صدر جدول قرار خواهد رفت، آی تی مهر از تکنیک ها و برنامه ریزی هایی استفاده می کند که توانایی قرار دهی سایت شما در کوتاه ترین زمان ممکن را در صدر جدول گوگل دارد و رقبای شما جای هیچگونه شانسی در برابر آی تی مهر نخواهند داشت.

RE13 24

افزایش فروش با طراحی سایت :

کسب رتبه اول در گوگل با ای تی مهر همانطور که گفته شد می تواند درآمد زایی بسیار زیادی همراه با خود داشته باشد، تجربه این مورد را ثابت کرده است که میزان بازدید لینک اول گوگل حداقل 20 برابر میزان بازدید لینک های بعدی می باشد، برای مثال حتی اگر شما سئو سایت را رعایت کرده باشید و در لینک دوم قرار گرفته باشید بازهم نمی توانید میزان فروش لینک اول را دریافت کنید.

رپرتاژ آگهی خبری :

به لینک های اول گوگل دقت کنید، زمانی که وارد می شوید تبلیغ مشاهده می کنید یا یک متن خبری برای اطلاع رسانی بیشتر و افزایش آگهی کاربران ؟ مسلما شما یک محتوا خبری مشاهده خواهید کرد، این محتوا رپرتاژ آگهی خبری می باشد. رپرتاژ آهی خبری یک تولید محتوا خبری است که به صورت غیر مستقیم به تبلیغ محصولات یا خدمات می پردازد و در قالب خبر رسانی کاربران را تشویق به استفاده از خدمات یا محصول می کند، در انتها یک تبلیغ کوتاه از محصولات یا خدمات مورد نظر در سایت قرار داده می شود که شما می توانید با استفاده از آن به خرید بپردازید.

رپرتاژ آگهی خبری قوی ترین تبلیغات موجود در فضای مجازی می باشد، زیرا مخاطب برای دریافت اطلاعات به گول آمده است و شما می توانید در قالب یک آگهی خبری اما تبلیغاتی هم اطلاعات مورد نیاز کاربر را به او انتقال دهید و هم تبلیغات خود را انجام دهید، طبق تجربه میزان تاثیر گذاری یک رپرتاژ خبری از تمامی تبلیغات موجود بیشتر می باشد.

اگر قصد ساخت رپرتاژ خبری دارید اما نمی دانید چونه این کار را انجام دهید، ما به شما همکاری با آی تی مهر را پیشنهاد می کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up