• شناسه خبر : 63733
  • تاریخ انتشار : 09 اسفند 1400 - 01:27

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: تزریق دز سوم واکسن کرونا را به صورت محله‌محور در شهرستان‌های استان اجرا می‌کنیم تا بتوانیم برای رسیدن به حد مطلوب طرح محله‌محور تزریق واکسن را در استان به حد مطلوب موفق عمل کنیم.

بیمار کرونا

سرهنگ شکر عبدی پیش از ظهر امروز در بازدید از مراکز تزریق واکسن کرونا در اردبیل اظهار داشت: استفاده اجباری از ماسک در اماکن عمومی باید در استان اردبیل به یک امر نهادینه تبدیل شود چرا که ضرورت استفاده از ماسک به عنوان یک عامل پیشگیرانه از ابتلا به کرونا جلوگیری می‌کند.

وی بیان کرد: ارائه خدمات توسط دستگاه‌ها و ادارات برای خدمت‌رسانی به مردم به خصوص در راستای تزریق واکسیناسیون به جد پیگیری می‌کند که به همین منظور 432 هزار دز از 2 میلیون و 98 هزار دز واکسن کرونا به مردم تزریق شده که 22 درصد مردم را شامل می‌شود و مراکز تجمیعی تزریق واکسن کرونا در این زمینه بسیج شده است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: تزریق دز سوم واکسن کرونا را به صورت محله‌محور در برخی از شهرستان‌های استان اجرا می‌کنیم تا بتوانیم برای رسیدن به حد مطلوب طرح محله‌محور تزریق واکسن را در استان به حد مطلوب موفق عمل کنیم و شاهد ایمن‌سازی جمعیت استان از کرونا باشیم.

عبدی ادامه داد: رنگ‌بندی کرونا در مناطق مختلف استان تغییر یافته و در حال حاضر سه شهرستان استان وضعیت قرمز، دو شهرستان در وضعیت نارنجی و مابقی در وضعیت زرد قرار گرفته‌اند که طی روزهای اخیر شاهد توقف موج ششم کرونا در استان هستیم در حالی که روند صعودی شیوع موج ششم کرونا طی روزهای گذشته صعودی بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up