• شناسه خبر : 63851
  • تاریخ انتشار : 17 اسفند 1400 - 01:10

 عضو شورای شهر اردبیل گفت: کسب بودجه ۱۴۰۰ میلیاردی، یک ریسک بزرگ برای شهرداری اردبیل است که امیدواریم محقق شود.

علیرضا غریبی: بودجه ۱۴۰۰ میلیاردی، ریسک بزرگی است

به گزارش شهرخوان؛ علیرضا غریبی در جلسه بررسی بودجه ۱۴۰۱ : هیچ برنامه پیشنهادی شهردار را از بودجه سال ۱۴۰۱ حذف نکردیم.

‌وی گفت: کسب درامد ۱۴۰۰ میلیاردی، یک ریسک بزرگ برای شهرداری اردبیل است که با توان شهردار، امیدوار به تحقق ان هستیم.افزایش ۶۴ درصدی بودجه، نشانگر اعتما شورا به شهردار است.

این عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: پروژه های نیمه تمام اردبیل از المان وحدت تا پل‌های نیمه تمام بایستی به پایان رسیده و پروژه های جدید از جمله پل میدان بسیج اجرایی شود.

غریبی ادامه داد: ورودی های شهر از جمله در سمت سید صدرالدین انجام شود و بازگشایی معابر برای تسهیل عبور و مرور جدی تلقی شود.

وی گفت: نشاط اجتماعی با ورزش همگانی محقق می شود و بدین جهت بودجه سازمان فرهنگی ورزشی به حداکثر ممکن در نظر گرفته شده است.

علیرضا غریبی اظهار کرد: شورای شهر بدون کم و کاستی لایحه بودجه 1401 پیشنهادی شهرداری را به تصویب رساند تا در یک ریسک مدیریتی شهرداری را به انجام این وظیفه و تکلیف سنگین ترغیب و تشویق کند.

وی رشد 64 درصدی بودجه سال آینده را نسبت به سال جاری یادآور شد و خاطرنشان کرد: شهرداری با اعتماد به توان درآمدزایی شهری و مدیران مناطق باید یک هزار و 400 میلیارد تومان منابع درآمدی را محقق کند.

عضو شورای شهر اردبیل افزود: با این وضعیت اقتصادی مردم تحقق این منابع کار بسیار سختی است که امیدواریم با تلاش مضاعف شاهد تحقق این لایحه بودجه باشیم.

غریبی ادامه داد: شورای شهر در کنار تغییر در ردیف های مختلف هیچ برنامه پیشنهادی را حذف نکرد و امیدواریم همه ردیف های بودجه ای در سال آینده تحقق عینی یابد.

وی ضرورت درآمدزایی سازمان ها و مناطق را به نسبت هزینه ها یادآور شد و بیان کرد: باید پروژه های نیمه تمام سال های گذشته که اسباب نارضایتی مردم را به دنبال داشته به سرانجام رسیده تا جلب رضایت عمومی به انجام برسد.

عضو شورای شهر اردبیل تکمیل پل قدس، المان میدان وحدت، پل آقاباقر و نیایش و بازگشایی خیابان سیدصدرالدین را از مطالبات به حق مردم در حوزه عمران شهری اعلام کرد.

غریبی اضافه کرد: در کنار احداث پل میدان بسیج بهتر است ورودی های شهر اردبیل سروسامان یافته و مسیر خیابان سیدصدرالدین تا میدان وحدت وضعیت مطلوبی به خود بگیرد.

وی بازگشایی خیابان ها و معابر، بهبود وضعیت ترافیک و نگاه ویژه به حوزه فرهنگی و ورزشی را با هدف ارتقای نشاط اجتماعی از دیگر ویژگی های بودجه 1401 شهرداری اعلام کرد.

️غریبی در پایان اظهار کرد: شورا و شهرداری به حوزه ورزش و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری توجهی جدی کرده که امیدواریم با تحقق همه این برنامه ها رضایت شهروندان را شاهد باشیم.

شورابیل اردبیل

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up