• شناسه خبر : 63877
  • تاریخ انتشار : 16 اسفند 1400 - 08:21

محمود صفری با اشاده به آغاز غرس ۳۰ هزار نهال و ۲ میلیون شاخه گل در شهر اردبیل، گفت: سرانه فضای سبز به ۸ مترمربع افزایش می‌یابد.

بوته گل

شهردار اردبیل همزمان با آغاز هفته درختکاری و در آیین گرامیداشت روز درختکاری از آغاز عملیات غرس ۳۰ هزار اصله نهال در سطح شهر اردبیل خبر داد.

محمود صفری در این آئین که با حضور نماینده ولی فقیه در استان، رئیس و اعضای شورای شهر، جمعی از مسؤولان استان و فرماندار اردبیل در محل ورودی ضلع جنوبی دریاچه شورابیل برگزار شد، با اعلام این خبر، افزود:امسال مصمم هستیم برای جبران بخشی از کمبودها در زمینه درختکاری، تعداد ۳۰ هزار اصله نهال را در اقصی نقاط شهر غرس کنیم.

صفری با اذعان به اینکه امسال در کنار درختکاری در برنامه داریم حدود ۲ میلیون شاخه گل نیز در نقاط مختلف شهر اردبیل بکاریم، خاطرنشان کرد: با این اقدام تلاش خواهیم کرد سیمای شهر را در فصل بهار و تابستان پیش‌رو باطراوت کنیم.

صفری افزایش سرانه فضای سبز شهر اردبیل از حدود ۷ مترمربع کنونی به ۸ مترمربع را از دیگر برنامه‌های شهرداری اردبیل بیان کرد و گفت: با تحویل زمین بوستان ۶ هکتاری میراشرف، بوستان ملا یوسف، بوستان ۱۰ هکتاری شهرک کوثر و بوستان ۶ هکتاری شهرک اندیشه و عملیاتی شدن توسعه فضای سبز در این نقاط، به سرانه پیش‌بینی شده خواهیم رسید.

#محمود_صفری
#صفری
#شهردار_اردبیل
#شهرداری_اردبیل
#شورای_اسلامی_شهر_اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up