• شناسه خبر : 63915
  • تاریخ انتشار : 16 اسفند 1400 - 05:51

رئیس شورای شهر رضی گفت: در حال بررسی چند گزینه بومی و غیربومی دارای شرایط احراز طبق آئین نامه وزارت کشور برای شهرداری رضی هستیم.

شهرداری رضی

شهردار رضی تا چند روز آینده انتخاب خواهد شد


علیرضا صفری در حاشیه مراسم روز درختکاری با اشاره به حواشی بوجود آمده در خصوص انتخاب شهردار جدید و طولانی شدن روند انتخاب گفت: شرط مهم در انتخاب شهردار یک شهر، تجربه، کار عملیاتی و اجرایی است و شورای اسلامی شهر رضی نیز با ملاک قرار دادن این شرط از اولین روز آغاز فعالیت خود گزینه های مختلفی را مورد بررسی قرار داده و دوبار نیز نسبت به انتخاب شهردار اقدام نموده است که متاسفانه در کمیته تطبیق شهرستان رد شده است.

وی که همه وی را بعنوان شخصی دارای صراحت لهجه می شناسند، با بیان اینکه در چندین جلسه انتخاب شهردار رضی، گزینه های مورد نظر و مطلوب انصراف دادند، ادامه داد: انصراف گزینه های انتخابی خلل بزرگی را ایجاد کرد که سبب عجله اعضای شورای شهر در انتخاب گزینه های خود شد.

رئیس شورای شهر رضی افزود: در آخرین جلسه شورای شهر در خصوص انتخاب شهردار، بنده به عنوان رئیس شواری شهر با هدف افزایش همدلی و اتحاد بین اعضا به ایشان رای مثبت دادم و در نهایت آقای آژیده با ۴ رای موافق به عنوان شهردار رضی انتخاب و به فرمانداری معرفی شد که پس از طی روند قانونی با نظر کمیته تطبیق، مصوبه انتخاب شهردار رضی رد شد.

صفری با بیان این‌ که فعلا جلسه ای تشکیل نشده تا شورا به مصوبه قبلی خود اصرار کند یا شهردار دیگری انتخاب کند و خبرهای منتشره در فضای مجازی کذب است، تاکید کرد: شهردار رضی باید دارای تجربه کافی در حوزه مدیریت شهری باشد تا بتواند شهرداری را از وضعیت وخیم فعلی نجات دهد.

وی در پایان با اعلام اینکه بر خلاف شیطنت های رسانه ای، شورای اسلامی شهر با توجه به ضیق وقت و احتمال اینکه مصوبه انتخاب بهمن آژیده بعنوان شهردار رضی در هیات حل اختلاف استان و وزارت کشور رد شود؛ اصراری بر مصوبه خود نخواهد داشت، گفت: در حال بررسی چند گزینه بومی و غیربومی هستیم که شرایط احراز تصدی پست شهرداری را طبق آیین نامه وزارت کشور دارند و با همراهی همکاران عزیزم در شورای شهر قبل از عید شهردار جدید انتخاب و برای طی مراحل قانونی به فرمانداری معرفی خواهد شد.


شهرداری

در حال بررسی چند گزینه بومی و غیربومی برای شهرداری رضی هستیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up