• شناسه خبر : 63926
  • تاریخ انتشار : 17 اسفند 1400 - 11:04

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، گفت: حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی از جمله اهداف شرکت شهرکهای صنعتی است که در این راستا تلاش می‌شود با ارائه بسته‌های حمایتی مختلف به سرمایه‌گذاران، میزان بهره‌وری و تولیدات آنان افزایش یابد.

بهزاد مهدوی، معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، ۱۷ اسفندماه، ضمن اعلام این خبر در اردبیل، اظهار کرد: به منظور افزایش تولید و اشتغال، حمایت‌های همه‌جانبه‌ای از واحدهای تولیدی انجام می‌شود که حمایت از حضور آنان در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی از جمله این نوع حمایت‌هاست.

وی افزود: در این نوع بسته حمایتی، بخشی از هزینه‌های اجاره غرفه، بازدید از نمایشگاه‌های اختصاصی، تخصصی، توانمندی، اکسپو، نمایشگاه فروش و همچنین کمک هزینه اعزام هیئت‌های تجاری به خارج از کشور به صورت یارانه‌ای و بلاعوض به واحدهای تولیدی پرداخت می‌شود.

مهدوی، هدف از حضور واحدهای صنعتی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی را نمایش محصولات تولیدی و کسب تجربیات واحدهای موفق برشمرد و افزود: از ابتدای سال تاکنون از حضور 330 واحد تولیدی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حمایت مالی شده است که این بازدیدها نقش بسزایی در افزایش تولیدات آنان داشته است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، گفت: حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی از جمله اهداف شرکت شهرکهای صنعتی است که در این راستا تلاش می‌شود با ارائه بسته‌های حمایتی مختلف به سرمایه‌گذاران، میزان بهره‌وری و تولیدات آنان افزایش یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up