• شناسه خبر : 63962
  • تاریخ انتشار : 18 اسفند 1400 - 02:08

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل:

تجهیزات لازم برای اسکان مسافران نوروزی فراهم شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ایام تعطیلات نوروز مدارس اردبیل آماده میزبانی از مسافران نوروزی و خانواده‌ها هستند.

مسافر گردشگرآماده باش مدارس برای اسکان مسافران نوروزی


احمد ناصری در جلسه ستاد نوروزی آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار کرد: تعدادی از مدارس این استان برای اسکان مسافران فرهنگی در ایام نوروز آماده شده اند که در تمامی این مدارس رعایت پروتکل های بهداشتی در مقابله با کووید – ۱۹ مدنظر است.

وی با اشاره به اینکه طبق تصمیم ستاد کرونا در مدارس اردبیل و استقبال از میهنان رفتار خواهد شد، خاطرنشان کرد: با توجه به لغو برخی محدودیت های کرونایی در کشور امکانات و تجهیزات لازم برای اسکان مسافران نوروزی در مدارس استان اردبیل فراهم شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل افزود: مرکز پذیرش میهمانان فرهنگی در شهرهای خلخال، گرمی، سرعین و نمین، خانه معلم خواهد بود.

ناصری بیان کرد: تعدادی مدارس ویژه از جمله مدارس شبانه روزی هم برای اسکان فرهنگیان در ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به آمادگی مدارس شبانه روزی برای اسکان فرهنگیان در شهرهای پارس آباد، بیله سوار، مشگین شهر و نیر، بیان کرد: در شهر اردبیل نیز تعداد محدودی از مدارس ویژه از هر ناحیه برای اسکان مسافران فرهنگی در نظر گرفته شده و مرکز پذیرش مشترکی برای آنها راه اندازی خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل اضافه کرد: با توجه به اینکه در ۲ سال گذشته شیوع بیماری کرونا تعداد سفرها را به شدت کاهش داد، پیش بینی می شود نوروز امسال با رشد چشمگیر مسافران نوروزی همراه باشد.

ناصری گفت: تلاش خواهد شد، برای خدمت رسانی مطلوب به مهمانان نوروز ۱۴۰۱ همه امکانات و شرایط بر اساس دستورالعمل های بهداشتی مهیا شود.


چادر مسافرت

تجهیزات لازم برای اسکان مسافران نوروزی فراهم شددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up