• شناسه خبر : 64070
  • تاریخ انتشار : 21 اسفند 1400 - 02:00

بیمارستان ایثار اردیبل موفق به کسب تندیس زرین و لوح تقدیر از بیست و سومین همایش ملی صنعت، معدن و خدمات سبز شد.

آمبولانس اورژانس

در بیست و سومین همایش ملی تقدیر از واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز که با حضور مسئولان کشوری برگزار شد، از بیمارستان شهید پاریاب (ایثار) اردبیل به عنوان واحد خدماتی برگزیده سبز قدردانی کردند.

این همایش با هدف تحقق ایجاد نگرش زیست محیطی در میان صاحبان صنایع، معادن و خدمات، ایجاد رقابت جدی و سازنده میان صنایع ، معادن و خدمات کشور، برقراری ارتباط سازنده میان سازمان حفاظت محیط زیست و بخش صنعت ، معدن و خدمات و قدردانی از مدیران صنعت، معدن و خدمات در جهت کاهش و جلوگیری از صدمات زیست محیطی و ارتقاء و گسترش فرهنگ زیست محیطی به فن‌آوری‌های زیست محیطی و فرآیند تولید پاک برگزار شد.

علی منصور لکورج ریاست بیمارستان ایثار این موفقیت را حاصل زحمات کارکنان و تیم مدیریت سبز بیمارستان و اعضای کمیته‌ها بیمارستانی دانست و بیان کرد: به امید خدا با قدرت هر چه بیشتر در مسیر توسعه بیمارستان با هدف دستیابی به ظرفیت 500 تختخواب و با بخش‌های جراحی سرپایی و داخلی حرکت می کنیم.

در بخشی از لوح تقدیر ارائه شده به بیمارستان ایثار آمده است؛ محیط زیست سالم و بالنده مرهون همت انسان های بصیر و غایت اندیشی است که طراوت و زیبایی سرزمین مادری را به کسب منافع مادی و زود گذر برتری گزیدند و رهیافت عاری از آلایندگی، پساب و پسماند و مملو از عشق، تنفس، همبستگی و وحدت را تقدیم آیندگان نمودند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up