• شناسه خبر : 64406
  • تاریخ انتشار : 14 فروردین 1401 - 02:39

 آماده باش پرسنل آتش نشانی وخدمات شهری شهرداری اردبیل برای استقبال از روز طبیعت/تخلیه فوری مخازن بوستان‌ها

نیروهای خدمات شهری شهرداری آماده باش شدند

️رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل به همراه معاون خدمات شهری شهردار اردبیل دربازدید از ایستگاه های آتش نشانی وشورابیل:

جواد انصاری رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل باهمراهی معاون خدمات شهری شهرداراردبیل در بازدید از ایستگاه های سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت: امروز در روز طبیعت شهرداری با کلیه پرسنل در خدمت شهروندان اردبیل خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: نیروهای خدمات شهری شهرداری در طول تعطیلات بطور کامل به خدمت رسانی به شهروندان مشغول بوده است تا شهری پاک و زیبا در ایام تعطیلات نوروز داشته باشیم وهمچنین امروز در روز طبیعت نیز با حضور در بوستان ها،پارک ها وشورابیل نسبت به تخلیه لحظه ای مخازن زباله ها اقدام خواهند کرد.

همچنین مهدی صفری معاون خدمات شهری شهردار اردبیل در این بازدید اظهار کرد: هر شهروند یک محیط بان باشد و با احترام به زمین، این مادر طبیعت، روز خوشی را در کنار خانواده خود سپری کرده و محافظت از زمین و تمام نعمتهای خداوند را به فرزندان خود آموزش داده. تا میراث دار امانت خداوند در زمین برای آیندگان باشیم.

همچنین صفری بر حضور فعال نیروهای آتش نشانی وخدمات شهری جهت خدمات رسانی لحظه ای به شهروندان در روز طبیعت تاکید کردند.

️مهدی صفری در پایان گفت؛تمامی نیروهای خدمات شهری وآتش نشانی شهرداری اردبیل در جهت خدمات رسانی به شهروندان در روز طبیعت در تمامی بوستان ها،پارک ها وشورابیل حضور فعال خواهند داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up