• شناسه خبر : 6488
  • تاریخ انتشار : 05 اردیبهشت 1398 - 11:07

شهردار اردبیل تقویت زیرساخت‌های شهر اردبیل درقالب شهر انسان‌محور را یادآور شد و گفت: امروزه شهرداری اردبیل به حوزه‌های متعدد فرهنگی، هنری و اجتماعی وارد شده است.

حمید لطف اللهیان

به گزارش شهرخوان، شهردار اردبیل گفت: در راستای توسعه متوازن و همه جانبه شهر، شهرداری اردبیل به دنبال توسعه عدالت محور در تمام مناطق و محلات است.

حمید لطف‌اللهیان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: یکی از رویکردهای مدیریت شهری عدم تمرکز در ارائه خدمات شهری به محدوده‌ای مشخص از شهر است و توجه به تمامی مناطق و نقاط شهر جزء تاکیدات پیوسته اعضای شورای شهر اردبیل بوده و شیب خدمتی را باید به سمت مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار سوق داد چرا که به دنبال توسعه عدالت‌محور شهر هستیم.

وی با اشاره به اینکه شورای شهر با پشتوانه مردمی‌ بالنده‌تر شده است، خاطرنشان کرد: آنچه امروز ما از توسعه شهری در اردبیل سراغ داریم بیشتر وجهه مردمی دارد و شوراها بیشتر از آنکه متکی بر منابع دولتی باشند از منابع مردمی استفاده می‌کنند.

شهردار اردبیل با تاکید بر اینکه مسائل فرهنگی و اجتماعی پایه و اصل کار قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: باید از فضای اجتماعی و فرهنگی سطح شهر به منظور توسعه و ترویج مسائلی که مربوط به تغییر رفتار و حقوق شهروندان است، استفاده شود.

لطف‌اللهیان تقویت زیرساخت‌های شهر اردبیل درقالب شهر انسان‌محور را یادآور شد و بیان کرد: امروزه شهرداری اردبیل به حوزه‌های متعدد فرهنگی، هنری و اجتماعی وارد شده است که امیدواریم همگی برای رسیدن به آرمان‌شهر بر مسئولیت خود واقف شده و با تداوم تعامل و همکاری این امر محقق شودر

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت مولای متقیان بیان کرد: شهرداری اردبیل در کنار سایر دستگاه‌ها و نهادهای خدمات‌رسان در کنار همشهریان بوده تا مراسم احیای شب‌های قدر به بهترین وجه ممکن در سطح شهر اردبیل برگزار شود.

شهردار اردبیل گفت: شهرداری با مامور کردن اتوبوس‌های شهری نسبت به حمل و نقل و جابجایی روزه‌داران در شب‌های بزرگ و نورانی احیا کرده و از ساعت 21 تا زمان اتمام برنامه‌های معنوی این شب‌ها این اتوبوس‌ها در مقابل مصلی حضور داشته و فعال هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up