• شناسه خبر : 64962
  • تاریخ انتشار : 08 اردیبهشت 1401 - 12:15

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: شهرداری مکلف شده تا تمام قراردادهای مشارکتی و سرمایه‌گذاری خود را با پیوست حقوقی مورد رصد و پیگیری قرار دهد.

جواد انصاری: قراردادهای مشارکتی پیوست حقوقی داشته باشند

خبرنگار: نسرین آذرکیش

جواد انصاری با گرامیداشت فرا رسیدن روز کارگر و معلم، شأن و منزلت این 2 قشر را در جامعه اسلامی والا توصیف کرد و گفت: باید جامعه قدردان همت و تلاش کارگران و معلمانی باشد که شبانه‌روز در سنگر آبادانی و سربلندی این کشور گام برمی‌دارند.

وی با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر به اهمیت روز قدس و راهپیمایی این روز باشکوه اشاره کرد و افزود: در روز قدس اعضای شورای شهر به همراه سایر اقشار مختلف مردم از حیاط شهرداری به سمت مسیر راهپیمایی حرکت کرده و در این روز بار دیگر عهد و پیمانی مجدد با آرمان قدس بسته و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با تبریک 9 اردیبهشت روز شوراها اظهار کرد:‌ در جمهوری اسلامی ایران شکل‌گیری شوراها به عنوان نهاد مدنی،‌ زمینه‌ساز حرکت رو به جلو در پیشرفت، عمران و آبادانی شهرها و روستاها شده و از طرفی زمینه همراهی و همکاری بیشتر مردم را با مجموعه شهرداری فراهم کرده است.

انصاری به اصلاح طرح احداث فاز سه خشکبارفروشان با طرح مباحث در هیئت عالی سرمایه‌گذاری اشاره کرد و ادامه داد: قرار است پارکینگ در این مجموعه احداث شده و سهم شهرداری تا 51 درصد تعیین شود تا زمینه احداث و بهره‌برداری فاز سه میدان خشکبارفروشان با همت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی فراهم آید.

وی به برخی مشکلات طرح‌ها و مشکلات سرمایه‌گذاری در سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت:‌ برای رفع این مشکل شهرداری موظف شده تا تمام قراردادهای خود را با پیوست حقوقی مورد رصد و پیگیری قرار دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل به ضرورت ساماندهی تابلوهای شهری در دور پنجم و ششم شورا به عنوان یک حرکت تحول‌آفرین اشاره کرد و افزود: تلاش ما بر این است تا تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر که در اختیار شهرداری است،‌ به شکل مناسب سر و سامان پیدا کرده و شرایط مطلوبی را در تمدید قرارداد آنها از طریق مزایده شاهد باشیم.


شورای اسلامی اردبیل

قراردادهای مشارکتی پیوست حقوقی داشته باشنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up