• شناسه خبر : 6504
  • تاریخ انتشار : 07 خرداد 1398 - 09:34

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: تسهیلات‌کم بهره با هدف تحقق درآمد پایدار به شهرداری‌های اردبیل اختصاص می‌یابد که در این زمینه پیگیری‌های لازم توسط شهرداران باید انجام شود.

مسعود امامی یگانه

به گزارش شهرخوان، مسعود امامی یگانه در دیدار با اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای آبی بیگلو و کورائیم اظهار داشت: تسهیلات‌کم بهره با هدف تحقق درآمد پایدار به شهرداری‌های اردبیل اختصاص می‌یابد که در این زمینه پیگیری‌های لازم توسط شهرداران باید انجام شود.

اولویت توزیع اعتبارات کمک به توسعه شهرهای کوچک است

وی با اشاره به این که ارائه تسهیلات توسط شهرداری‌های کشور در دستور کار قرار گرفته است بیان کرد: برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان استفاده از این تسهیلات محسوس است و در این زمینه باید همه شهرهای استان از آن استفاده کنند و اولویت توزیع اعتبارات کمک به توسعه شهرهای کوچک باشد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: رفع مشکلات و موانع موجود شهرها و روستاهای کوچک با همکاری و همدلی دهیاری‌ها و شهرداری‌ها اولویت اساسی است و در این زمینه اهمیت به اجرای پروژه‌های شهرهای مربوطه در دستور کار قرار گرفته است.

امامی‌یگانه با تاکید بر ارائه برنامه‌های پیشنهادی از سوی شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان برای مدیریت بهینه پسماند تصریح کرد: دستگاه‌های مربوطه عضو کارگروه مدیریت پسماند استان و شهرستان‌ها نیز در این زمینه باید طرح‌های خود را ارائه دهند تا با اجرای این طرح‌ها زمینه برای پیشبرد اهداف در این بخش فراهم شود.

وی تصریح کرد: اهمیت به توسعه پایدار اشتغال روستایی و جلوگیری از مهاجرت معکوس یک اولویت اساسی و مهم برای ما است که در نظر داریم از ظرفیت دهیاری‌ها و شهرداری‌ها برای تحقق این مهم استفاده می‌شود که برنامه‌ریزی در این زمینه مبنای کار قرار گرفته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up