• شناسه خبر : 65131
  • تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1401 - 02:49

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظار ما این است که استاندار اردبیل در صورت کارشکنی بانک ها در پرداخت تسهیلات در آنها را تخته کند چرا که امروز صنوف از عدم همراهی بانک ها در ایجاد اشتغال و پرداخت نشدن تسهیلات گله مند هستند.

بانک

علی نیکزاد اظهار کرد: این جفا در حق استان هایی نظیر اردبیل است که به دلیل عدم سرمایه گذاری صنعتی دولتی در سال های گذشته از واحدهای بزرگ صنعتی و معدنی بی بهره بوده و امروز باید گرفتار سیستم معیوب بانکی در پرداخت تسهیلات برمبنای منابع و مصارف باشد.

وی خاطرنشان کرد: استانی را سراغ داریم که با یک کارخانه معدنی سالانه ۲۵ هزار میلیارد تومان سود و ارزآوری نصیب خود می کند اما در نقطه مقابل استان اردبیل با محروم شدن از ارز ۷ تومانی در دهه ۶۰ و ۷۰ نتوانسته است صنایع مادر و دولتی بهره مند شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظار ما این است که استاندار اردبیل در صورت کارشکنی بانک ها در پرداخت تسهیلات در آنها را تخته کند چرا که امروز صنوف از عدم همراهی بانک ها در ایجاد اشتغال و پرداخت نشدن تسهیلات گله مند هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up