• شناسه خبر : 65250
  • تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1401 - 01:24

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل گفت: در راستای محرومیت زدایی به همت سپاه و دستگاه های مربوطه امسال ۸۵ روستای شهرستان اردبیل تحت پوشش آب شرب پایدار قرار می گیرند.

بسته کالای غذایی

محرومیت زدایی با هدف عمران و آبادانی روستاها است


سرهنگ حبیب‌زاده در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: امسال به همت سپاه 85 روستای شهرستان اردبیل تحت پوشش آب شرب پایدار قرار می گیرند که عملیات اجرایی این پروژه ها آغاز شده است.

وی گفت: رفع محرومیت زدایی با همت بسیج سازندگی و گروه های جهادی مبنای کار قرار گرفته است که در قالب پروژه های عمرانی وآب رسانی و خدمات بهداشتی و توزیع بسته های معشیتی در مناطق محروم شهرستان انجام می شود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل گفت: امسال در حوزه کشاورزی هم در روستاهای محروم شهرستان اردبیل پروژه هایی اجرا می شود و هدف عمران و آبادانی روستاها و کاهش مهاجرت است.

سرهنگ حبیب زاده از راه اندازی چهار کارگاه اشتغالزایی در شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: در این راستا برای 40 نفر اشتغال ایجاد شده است که شامل تولید مواد شوینده و میوه خشک کنی و خیاطی و قالی بافی است.

وی گفت: فضای 6 شبستان مسجد هم برای تولید فراهم شده است که در این راستا هم برای 53 نفر اشتغال ایجاد شده است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل از آغاز رزمایش جهادگران فاطمی در شهرستان اردبیل به صورت تخصصی برای خدمات رسانی خبر داد‌.


فقر

ایجاد چهار کارگاه اشتغالزایی در راستای محرومیت زداییدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up