• شناسه خبر : 65299
  • تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1401 - 02:54

نماینده مجری احیا و تعادل‌بخشی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل از انسداد ۵ حلقه چاه غیرمجاز در استان اردبیل ازابتدای سال‌جاری خبر داد.

انسداد

داور بستام ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۵ حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان اردبیل مسدود و مسلوب‌المنفعه شده که با انسداد آن‌ها ۶۷ هزار مترمکعب در مصارف آب زیرزمینی صرفه‌جویی شده است.

وی با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی اکیپ‌های گشت و بازرسی در جهت حفاظت و صیانت از منابع آب، افزود: در همین مدت با تقلیل منصوبات دو حلقه چاه دیگر، ۱۰۰ هزار مترمکعب در مصرف آب صرفه‌جویی به‌عمل آمده است.

نصب ۱۴ دستگاه کنتور هوشمند بر چاه‌های مجاز استان اردبیل

نماینده مجری احیا و تعادل‌بخشی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با اشاره به عملیات نصب و تجهیز چاه‌های مجاز به کنتورهای هوشمند و حجمی بیان کرد: از ابتدای سال‌جاری ۱۴ دستگاه کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاه‌های مجاز در سطح استان اردبیل نصب شده است.

بستام با قدردانی از حمایت دستگاه قضایی استان اردبیل و همکاری نیروی انتظامی تصریح کرد: شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در راستای حفاظت و صیانت از منابع آب از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند و در این راستا با تمام توان با متخلفین برخورد قانونی به‌عمل خواهد آمد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up