• شناسه خبر : 6545
  • تاریخ انتشار : 08 خرداد 1398 - 01:57

معاونت عمرانی فرماندار پارس آباد گفت: سه ماهه اول سال 98 در مقایسه با سال 97 آمار تصادفات جاده ای فوتی در حوزه شهرستان پارس آباد بیش از 85 درصد کاهش داشته است.

عامل انسانی نقش بزرگی در افزایش تصادفات جاده ای دارد

به گزارش شهرخوان، مهندس ندایی معاونت عمرانی فرماندار پارس آباد در جلسه کمیته فرعی شورای هماهنگی ترافیک شهرستان که به منظور آسیب شناسی و بررسی حادثه تصادف شب اخیر در کیلومتر 2 جاده پارس آباد – سربند حوزه روستای آغدام اتفاق افتاد با بیان اینکه ایمن سازی و و تعریض جاده مزبور توسط دستگاههای ذیربط انجام گردیده اظهار داشتند متاسفانه گزارش پلیس راه حاکی از نقش عامل انسانی و انحراف به چپ سواری وانت نیسان دارد.

مهندس ندایی در بخش دیگر از جلسه با اشاره به اینکه طی سه ماهه اول سال 98 در مقایسه با سال 97 آمار تصادفات جاده ای فوتی در حوزه شهرستان بیش از 85 درصد کاهش را نشان میداد گفت حضور موثر و هدفمند پلیس، رفع نقاط حادثه خیز ، آرام سازی سرعت در مناطق مسکونی با سرعت کاهها و علایم راهنمایی و همراهی مردم در رعایت قانون و مقررات از عوامل موثر در کاهش این آمار بوده است.

وی ضمن ابراز تاسف از جان باختن 3 تن از شهروندان عزیز در سومین روز ار شبهای لیلی قدر در جریان تصادف فوق الذکر خواستار دقت بیشتر رانندگان مبنی بر رعایت قوانین رانندگی و خودداری از رانندگی با سرعت غیر مجاز و شرایط خواب آلودگی شد و گفت همه در تلاشیم تا مردم سفر ایمن و بدور از حوادث داشته باشند.

این حادثه دلخراش شب گذشته با برخورد دو دستگاه سواری پژو پارس و وانت نیسان موجب کشته شدن 3 نفر  و مصدومیت 1 نفر شد.

در این حادثه که در ورودی شهر پارس آباد روبروی مسکن مهر اتفاق افتاد، راننده و دو سرنشین پژو پارس فوت و راننده وانت نیسان به شدت مصدوم شد که توسط آمبولانس‌ شهری اورژانس ۱۱۵ و آمبولانس هلال احمر به بیمارستان‌های شهدا و امام خمینی(ره) پارس‌آباد منتقل شدند.

 

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up