• شناسه خبر : 6549
  • تاریخ انتشار : 08 خرداد 1398 - 02:56

فرماندار اردبیل گفت: برخورد مناسب با گردشگران و راهنمایی گردشگران برای استفاده از مراکز گردشگری را ضروری است و بیشترین مؤلفه برای دوام گردشگری فرهنگ شهر است و لازم است دستگاه‌های مربوطه در جهت ارتقای فرهنگ مهمان نوازی توجه ویژه ای داشته باشند.

81

اردبیل آماده استقبال از مسافران تابستانی است

به گزارش شهرخوان، فرماندار اردبیل گفت: تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران تابستانی در این شهرستان گردشگرپذیر انجام شده است.

جواد زنجانی در جلسه خدمات سفر اردبیل افزود: دستگاه‌های مربوطه شهرستان باید در تنظیف شهر، ساماندهی هتل‌ها، رستوران‌ها و مراکز گردشگری اهتمام جدی داشته باشند تا رضایت مسافران تابستانی جلب شود.

40

وی بیان کرد: شهرستان اردبیل ظرفیت‌ها و جاذبه‌های بسیاری در حوزه‌های طبیعی، گردشگری و تاریخی دارد و انتظار می‌رود با بستر سازی مناسب روند سفر گردشگران داخلی و خارجی برای دیدن این جاذبه‌ها بیش از پیش افزایش یابد.

فرماندار اردبیل برخورد مناسب با گردشگران و راهنمایی گردشگران برای استفاده از مراکز گردشگری را ضروری دانست و گفت: بیشترین مؤلفه برای دوام گردشگری فرهنگ شهر است و لازم است دستگاه‌های مربوطه در جهت ارتقای فرهنگ مهمان نوازی توجه ویژه ای داشته باشند.

زنجانی با بیان اینکه زمینه سازی اشتغال بیشتر در بخش گردشگری اردبیل مد نظر قرار گرفته است افزود: براین اساس در سال‌های اخیر سرمایه گذاری در بخش صنعت گردشگری شهرستان رونق گرفته و با راه اندازی پل معلق شیشه‌ای هیر و هتل پنج ستاره در شورابیل شاهد رونق گردشگری خواهیم بود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم روز قدس افزود: این مراسم در مصلای اردبیل با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود و آیت الله شیرازی سخنران اصلی این مراسم در اردبیل است.

زنجانی بیان کرد: همچنین به مناسبت گرامیداشت پانزده خرداد هم مراسمی در مهدیه اردبیل همزمان با عید سعید فطر برگزار می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up