• شناسه خبر : 65504
  • تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1401 - 11:59

دبیر هیات انجمن ورزش های رزمی استان اردبیل گفت: استان اردبیل ۲ و۳ تیر ماه به مدت دو روز میزبان مسابقات مسابقات کیک بوکسینگ خواهد بود.

بوکس

بیست و نهمین مسابقات کیک بوکسینگ کشور برگزار می شود


نوید کرامتی اظهار کرد: بیست و نهمین مسابقات نیوفول کنتاکت کیک بوکسینگ کشور با حضور نزدیک ۳۰۰ نفر ورزشکار از ۲۰ استان مختلف کشور به میزبانی اردبیل در ۲ و ۳ تیر ماه در ورزشگاه رضازاده برگزار خواهد شد.

وی افزود: این مسابقات در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار خواهد شد و همچنین تعداد ۵۰ نفر ورزشکار در رده‌ها و وزن‌های مختلف از استان اردبیل نیز در این مسابقه شرکت خواهند کرد.

دبیر هیأت انجمن ورزش‌های رزمی استان اردبیل با بیان اینکه این مسابقات می‌تواند به توسعه گردشگری در این استان کمک کند، گفت: هدف اصلی برگزاری این مسابقات در اردبیل معرفی و آشنایی مردم با آداب و رسوم و فرهنگ اردبیل است.

کرامتی بیان کرد: از آنجایی که رشته کیک بوکسینگ یکی از رشته‌های پرطرفدار و هیجانی است، امنیت سالن و ورزشگاه با استفاده از نیروی انتظامی تأمین شده و زمینه حضور زنان تماشاگر در مسابقات را مهیا ساختیم تا خانواده‌های ورزشکاران نیز بتوانند برای تشویق و روحیه دادن به ورزشکاران در سالن حضور یابند.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری این مسابقات در استان اردبیل اندیشیده شده است، افزود: خانه معلم برای اسکان و سالن ورزشی مجهز برای تمرین ورزشکاران در نظر گرفته شده است.

دبیر هیأت انجمن ورزش‌های رزمی استان اردبیل ادامه داد: همیشه ورزشکاران استان اردبیل در مسابقات برگزار شده در رشته‌های متنوع رزمی توانسته‌اند جایگاه‌های برتری را به خود اختصاص دهند که قطعاً در مسابقات پیش رو نیز ورزشکاران توانمند و خوش استیل این استان حضوری قدرتمندانه خواهد داشت.

وی در پایان از اسلام عبدی‌، رئیس هیأت انجمن ورزش استان اردبیل که برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات در استان اردبیل متحمل زحمات بسیاری شده اند، تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدوارم در آینده‌های نه چندان دور شاهد پیشرفت و توسعه ورزش استان در همه زمینه‌ها باشیم.


بوکس

میزبانی اردبیل از مسابقات کیک بوکسینگ کشوریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up